Bucksmore Education – Genel İngilizce Programı

St-Edwards-800x500-1

Konum

Eylül 2023’te açılmış olan Oxford International College Brighton, İngilizce Eğitim programının en yeni lokasyonudur. Milyonlarca sterlinlik geliştirme, 80.000 metrekarelik çarpıcı bir kapalı kampüs içinde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi içeriyor. Genç yaz okulu öğrencileri için ideal bir konum sağlıyor. Tesisler arasında son teknoloji ürünü laboratuvarlar ve yeni döşenmiş yatılı evler de dahil olmak üzere modern eğitim tesisleri bulunmaktadır. Sahil kasabası Brighton’a kısa bir mesafede yer almaktadır.

 

Kampüs

Genel İngilizce Programı

Öğrenme yolculuğunun başında olanlar için Bucksmore Education’ın İngilizce dil kursları, özellikle yaz okulu ortamına göre uyarlanmış uzmanlık eğitimi sunmaktadır. Kurslar, eğlenceli ve dinamik dil müfredatı aracılığıyla öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu, bir dil öğrenmeye bütünsel bir yaklaşım ve güven ve iletişim becerilerini geliştirme fırsatı sağlayan çeşitli oturumlarla tamamlanmaktadır. Öğrencilerin ilerlemeleri, kurslarının sonunda Bucksmore Education’ın kendi değerlendirme kriterleri ile takip edilir ve değerlendirilir.

  • Bucksmore Education’ın Genel İngilizce Programı, 10-13 & 13-16 yaş aralığındaki öğrenciler içindir ve Oxford International College Brighton’da verilmektedir.
  • Program tarihleri 30 Mart – 13 Nisan ve 2 Temmuz – 30 Temmuz’dur ve haftada 20 saat eğitim verilmektedir.
  • Sınıflar 12 kişiliktir ve kurs sonucunda sertifika verilmektedir.
  • Bu programa her İngilizce seviyesinde öğrenci kabul edilir ve teorik ve pratik dersler verilir.
  • Konaklamalarda oda içinde özel banyo bulunmaktadır ve tek kişilik veya çift kişilik odalarda yurt konaklama şeklinde sunulmaktadır.

Bu Program Size Neler Katacak

  • Temel dil becerileriniz gelişecek; konuşma, dinleme, okuma ve yazmanın yanı sıra sözcük kaynağı, gramer yapıları ve telaffuz.
  • İngilizce iletişim kurma ve İngilizceyi özgün durumlarda kullanma konusunda özgüveniniz gelişecek.
  • Özel akademik beceri oturumları ve değerlendirme yoluyla sınav teknikleriniz ve becerileriniz gelişecek.
  • Bucksmore Değerlendirmesi kullanılarak İngilizce yeteneğinin gerçekçi bir şekilde belirlenecek.

 

Altı aşamalı müfredat, başlangıç seviyesinden yetkin seviyeye kadar tüm seviyeler için uygundur. Müfredat, temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanır: konuşma, dinleme, okuma ve yazmanın yanı sıra sözcüksel girdi, gramer yapıları, telaffuz ve kullanımdaki dil, iletişim becerilerini geliştirmeye odaklanan çeşitli ders türleri sunar.

Akademik beceri oturumları öğrencilere sınav tekniklerine giriş niteliğinde olup öğrencilerin akademik okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu oturumlar her hafta 1,5 saat boyunca gerçekleşir ve öğrencileri Bucksmore Değerlendirmesine hazırlamaya yardımcı olur.

Projeler

Öğrenciler haftalık bir projede yer alır ve hafta sonunda grupların çalışmalarını sergileyip sundukları bir sunum akşamı düzenlenir. Proje çalışmasının amacı, İngilizceyi özgün bir amaçla kullanan gerçek dünya görevlerinin tamamlanması yoluyla işbirliğini ve iletişimi teşvik etmektir. Öğrenciler, proje oturumunun ilk bölümünde kelime bilgisi ve dilbilgisi girdisi alır ve daha sonra gruplara yerleştirilir ve bir proje kılavuzu verilir. Popüler oturumlar arasında ‘Bucksmore President’,’Gaming Expo’ ve ‘Bucksmore Chronicle’ bulunmaktadır.

 

Geziler

Öğrenciler her hafta iki tam günlük ve bir yarım günlük geziye katılmaktadır. Öğrencilere daha da bütünsel bir dil öğrenme deneyimi sunmak için, özellikle bu gezilerle bağlantılı derslerimiz vardır. İngilizce aracılığıyla bir destinasyon hakkında bilgi edinmek, dil kullanımı için ek motivasyon sağlar ve İngiliz kültürünü ve yaşamını sınıfa getirir.

 

Tartışma Sınıfları

Tartışma sınıfları, öğrencilerin ortaya çıkan ihtiyaçlarına göre uyarlanmış oturumlardır ve desteklenen bir konuşma pratiği oturumunda edinilen bilgilerin özümsenmesi için alan sağlar.

Örnek Geziler

Londra

Öğrenciler Trafalgar Meydanı, Downing Street, Horse Guards Parade, Buckingham Sarayı, Parlamento Binası ve Westminster Abbey gibi önemli İngiliz simgelerini ziyaret ederler.

Windsor

Öğrencilere, İngiliz Kraliyet Ailesi’nin ikamet ettiği Windsor Kalesi’ni ziyaret etme ve tarihi pazar kasabasını keşfetme fırsatı verilmektedir.

Cambridge

1209 yılında kurulan Cambridge Üniversitesi, Cambridge şehrinin kalbidir. Şehrin siluetine King’s College Şapeli, Cavendish Laboratuvarı ve Cambridge Üniversitesi Kütüphanesi de dahil olmak üzere üniversitenin kolej binaları hakimdir.

 

Oxford

Öğrenciler zengin tarihini keşfetmek için Oxford’un merkezine gidecekler. Carfax Kulesi, Bodleian Kütüphanesi, Christ Church Katedrali, ‘Bridge of Sighs’ ve birçok Oxford Üniversitesi Koleji gibi simge yapıları ziyaret edecekler.

 

Bucksmore Education’ın Genel İngilizce Programı’nın detaylı aktivite ve ders çizelgesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!