Hakkımızda - Foxstudy
parallax background

Öğren, Gez ve Dünyayı Keşfet

Hakkımızda


Yurtdışı Eğitim sektörüne yeni bir soluk getirmek üzere kurulan Foxstudy Türkiye, ekibinin uzun yıllar yurtdışında eğitim görme, çalışma ve yaşama deneyimi ve birikimini, kendi ülkemizde öğrencilerimize aktarma ve global arenada ilerlemenin ince noktalarını herkesle paylaşma görevini üstlenmektedir.

İngiltere, Almanya ve Amerika’da lise ve üniversite eğitimleri ve çalışma deneyimlerine ek olarak İrlanda, Kanada ve İspanya’da da yaşamış olan ekibimizin tüm üyeleri ile size oradaki dil ve meslek eğitimleri, yaşam ve kültürel hayat hakkında en canlı ve gerçek bilgileri aktarıyoruz. Dil ve meslek eğitimi programları seçiminden tüm Vize işlemlerinin en küçük detaylarına kadar titiz şekilde yürütülmesi ve seyahat konaklama programlarının en doğru şekilde belirlenmesine kadar tüm adımlarda öğrencilerimizin emin adımlarla ilerlemeleri için buradayız.


5 ülke ve 7 dilde sunduğu hizmetlerle sektörde farklı bir konumda bulunan Foxstudy Türkiye, birikim ve deneyimlerini geleceğin profesyonellerine yol gösterme ve eksikliklerini gidermede birlikte bir yol haritası oluşturmak üzere kullanıyor.


Foxstudy Türkiye olarak yurtdışı eğitim danışmanlığı işimizi zevkle yapıyoruz ve birikimimizden yararlanan öğrencilerimizin başarılarıyla gurur duyuyoruz.

Ekibimiz

Can Doğan

Kurucu Ortak

Çocukluğunu İspanya ve Almanya’da geçiren Can Doğan, ortaokulu Bonn (Almanya), Lise eğitimini İngiltere Cambridge’de Impington Village College’de tamamladıktan sonra Norwich East Anglia Üniversitesinde Hukuk ve Ekonomi dallarında Üniversite eğitimi aldı. İşletme Master derecesini Londra Üniversitesi Royal Holloway Koleji’nde elde ettikten sonra Birleşmiş Milletler’in Cenevre (İsviçre) merkezinde çalıştı. Almanya ve sonrasında Türkiye’de Yurtdışı eğitim sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir ve Foxstudy Türkiye’nin kurucularındandır. İspanyolca, Türkçe, Almanca ve İngilizce olarak 4 dili ana dil seviyesinde konuşmaktadır.

 

Timur Ebcioğlu

Kurucu Ortak

İlköğretimini Frankfurt (Almanya) ‘da sürdürmüş olan Timur Ebcioğlu, Lise eğitimini İngiltere Cambridge’de Impington Village College’de tamamlamıştır. İngiltere’de Colchester şehrinde bulunan Essex Üniversitesi’nde Politika ve Uluslararası İlişkiler dallarında Lisans derecesini aldıktan sonra Londra King’s Koleji’nde Avrupa Birliği Çalışmaları üzerine Master programını tamamlamıştır. İngiltere’de uzun yıllar Bilişim Teknolojileri İnsan Kaynakları sektöründe çalışmıştır. 2016 yılından itibaren Türkiye’de Yurtdışı Eğitim sektöründe yönetici olarak çalışmakta olup Foxstudy Türkiye’nin kurucularındandır. Ana dil seviyesinde Almanca, Türkçe ve İngilizce konuşmaktadır.

Hakan Yılmaz

Eğitim Uzmanı

Antalya'da lise eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi’nden mezun olan Hakan Yılmaz öğrencilik yıllarında hem öğrenci olarak yurtdışı deneyimi kazanmış hem de uzun yıllar süren profesyonel çalışma hayatında çeşitli yurtdışı eğitim firmalarında çalışarak teori ve pratiği harmanlayarak konusunda uzmanlaşmıştır. Öğrencilik yıllarından başlayarak etrafında bulunan tüm arkadaşlarına yurtdışı eğitim almaları yönünde yardımlar ve yönlendirmelerde bulunmuş ve daha o zamanlarda uzmanlık alanında danışılan isim olmuştur. Eğitim danışmanımız Hakan Yılmaz Amerika’da Cleveland, Maryland ve New York'da toplam 3 yılı aşkın sürelerde gerek eğitim gerek çalışma tecrübesine sahip olmuştur. Bugün de hem yurtdışı eğitim seyahat sektöründe hem de Amerika'da yaşadığı tüm tecrübeleri paylaşarak öğrencilerimize yol göstericilik görevini sürdürmektedir. FoxStudy Türkiye’de Eğitim Danışmanı Müdürü olarak yeni başarılı eğitim danışmanlarının yetişmesini de sağlayarak sektöre katkıda bulunmaktadır. İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet vermektedir.

 

Mehmet Avcı

Eğitim Uzmanı

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Mehmet Avcı, Amerika’da İşletme Master programına katılmış ve yine Amerika’da uzun yıllar Uluslararası Ticaret alanında çalışmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra da Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ve Tercümanlık alanlarında çalışmalarına ek olarak Endüstriyel ürünler yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Pazarlama, E-ticaret ve Veri Bilimleri dallarında çalışmaktadır ve bu konular üzerine Üniversite Eğitimi Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerini konuşmaktadır.

Daha Fazla Bilgi