Hakkımızda

Group of people working out business plan in an office

Yurtdışı eğitim sektörüne yeni bir soluk getirmek üzere kurulan FoxStudy Türkiye, ekibinin uzun yıllar yurtdışında eğitim görme, çalışma ve yaşama deneyimi ve birikimini, kendi ülkemizde öğrencilerimize aktarma ve global arenada ilerlemenin ince noktalarını herkesle paylaşma görevini üstlenmektedir.

Bir MilkLab34 markası olan FoxStudy ailesi, eğitim hayatını İngiltere, Almanya ve Amerika’da geçirmiş; İrlanda, Kanada ve İspanya’da ise yaşam tecrübesine sahip bir ekipten oluşmaktadır. 

Tüm bilgi ve tecrübelerimiz ile siz değerli adaylarımıza en gerçek bilgileri aktarmak için her zaman yanınızdayız. Yurtdışı dil okulu seçimi, Work and Travel, meslek eğitimi, konaklama planı ve vize görüşmelerine kadar olan tüm süreçleri en ince ayrıntısına kadar, titizlikle yürütmekteyiz. 

5 ülke ve 7 dilde sunduğumuz hizmetlerle, sektörde fark yaratmak en önemli misyonumuz. FoxStudy olarak bu yolda birikim ve deneyimlerimizi geleceğin profesyonellerine bir yol haritası oluşturmak üzere kullanıyoruz.

Bizler, yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında göstermiş olduğumuz tüm faaliyetleri meslek aşkıyla gerçekleştiriyoruz. Hayallerine ve eğitim serüvenlerine ortak olduğumuz tüm öğrencilerimizin başarılarıyla gurur duyuyoruz.

İş Ortaklarımız

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!