Work and Travel

jed-villejo-bEcC0nyIp2g-unsplash

Work and Travel (WAT) ile bu yazı Amerika’da geçirmeye hazır mısın? 4 Yıllık üniversitelerde öğrencilerine yönelik bu program ile Amerika’da hem para kazanıp hem de seyahat ederek yaz tatilini değerlendir!

Work and Travel, ABD’de hem çalışıp hem de seyahat edebileceğiniz, bir kültürel değişim programıdır. WAT Programı, 4 yıllık üniversite öğrencilerine, 3 aylık çalışma dönemi ve 1 aylık ek süre ile de Amerika’yı gezme fırsatı sunuyor. 

Yaşam masraflarınızı kendiniz karşılayın ve yaz dönemi için ABD’ye gelmiş farklı kültürlerden üniversitelilerle tanışın. Amerikan kültürünü ise yakından tanıma ve dilinizi geliştirme fırsatını yakalayın. WAT programı ile ileriki dönemlerde yapacağınız kariyer planlamalarında öne geçin. ABD’de yapacağınız yüksek öğrenim başvurularında ise bir adım önde olun.

WAT programında başvurabileceğiniz iş ilanları sponsor işverenler tarafından sunulmaktadır. Bunlar arasında; Eğlence Parkları, Tema Parkları, Oteller, Konaklama Tesisleri, Milli Parklar, Restaurantlar, Satış Alanları, Mağazalar ve Süper Marketler gibi iş alanları bulunmaktadır.

WAT programlarında konaklama ise iki şekilde sağlanmaktadır. Bunlardan ilki işverenler tarafından sağlanan konaklamadır. Bu konaklama, işveren tarafından işyerine en yakın konumda sağlanır. Bu şekilde öğrencilerin ulaşım problemi yaşaması, işe geç kalması gibi sorunların önüne geçmiş olurlar. İkincisi ise öğrencilerin kendi konaklamalarını ayarlaması şeklinde gerçekleşir. Ancak ikinci konaklama çeşidinde öğrencilerin, kalacakları yeri vize görüşmesi öncesi planlamaları oldukça önemlidir.

Sponsor iş verenler tarafından açılan iş ilanları program tarihi yaklaştıkça azalmaktadır. Bu sebeple size en uygun işi bulmak için erken başvurmayı unutmayın!

Yurtdışı eğitim ve WAT ile ilgili detaylı bilgi için formu doldurarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

 

Hemen Başvur

 

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!