Programlar - Foxstudy
18 Ocak 2020

Genel İngilizce

İngilizce dil yetkinliğini geliştirmeye yönelik Yurtdışı Genel İngilizce programları dolu eğitim içeriğinin yanı sıra aktivitelere de yeterli zaman sağlar.
18 Ocak 2020

Yarı Yoğun İngilizce

İngilizce dil hakimiyetini geliştirmeye yönelik Yurtdışı Yarı Yoğun İngilizce programları ders saatleri ile sosyal yaşamı dengeli sürdürmenizi sağlar.
18 Ocak 2020

Yoğun İngilizce

Tam gün Yoğun İngilizce programları seçmeli dersler ile dilini hızlı şekilde ilerletmeyi hedefleyen öğrencilere uygundur.
18 Ocak 2020

Yurtdışı IELTS Programları

Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen IELTS sınavında başarı sağlanması amacıyla oluşturulmuş İngilizce dil hazırlık programıdır.
18 Ocak 2020

Yurtdışı TOEFL Programları

İngilizce dil seviyesini ölçen Amerikan sınav sistemi TOEFL’da başarı sağlanması amacıyla oluşturulmuş hazırlık programıdır.
18 Ocak 2020

İş İngilizcesi

İş dünyasına adım atacak öğrenciler ve iş dünyasında başarılı olmak ve yükselmek isteyen profesyonellere yönelik İngilizce programlarıdır.
18 Ocak 2020

Pathway

Dil sınavlarına girmeden dil yetkinliğinizi geliştirip kanıtlamanızı sağlayan belli başlı üniversitelerce tanınan İngilizce dil yeterlilik hazırlık programıdır.
18 Ocak 2020

Tıp İngilizcesi

Yurtdışında Tıp mesleği eğitimine başlamadan önce mesleki yabancı dil alt yapısını oturtmak üzere hazırlanmış dil eğitimi programlarıdır.
18 Ocak 2020

Hukuk İngilizcesi

Uluslararası platformda mesleğini sürdürmek isteyen hukuk öğrencileri, avukatlar ve profesyonellere yönelik Hukuk İngilizcesi programlarıdır.
18 Ocak 2020

Work and Travel

Üniversite öğrencilerine yaz tatili dönemlerinde Amerika’da yaşama ve çalışma imkanı sağlayan bir kültür değişim programıdır.
18 Ocak 2020

Sertifika ve Diploma Programları

Mesleki bir dalda pratik odaklı bir eğitim ile uzmanlaşma imkanı sağlayan programlardır.
18 Ocak 2020

Üniversite ve Master

Yurtdışında Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi fırsatları ile istediğiniz dallarda eğitim alma ve uzmanlaşma imkanlarına sahip olabilirsiniz.
18 Ocak 2020

Fransızca Dil Eğitimi 

Kulağa hoş gelen aksanı ile Fransızca, Ticaret, Siyaset, Hukuk, Moda, Sinema gibi birçok alanda size büyük avantajlar sağlayacaktır.
18 Ocak 2020

Almanca Dil Eğitimi

Mühendislik, Tıp, İlaç sanayi gibi önemli alanlarda önde gelen bir dil olan Almanca dilini Almanya ve Almanca konuşan ülkelerde öğrenin.
18 Ocak 2020

İspanyolca Dil Eğitimi

Uluslararası ticaret, turizm gibi dallarda avantajlar yaratan İspanyolca dilini İspanya ve Orta ve Güney Amerika’daki ülkelerde öğrenebilirsiniz.
18 Ocak 2020

İtalyanca Dil Eğitimi

İtalyanca, Mühendislik, Moda, Tasarım, Sanat Tarihi, Arkeoloji ve Turizm dallarında ilerlemek isteyenlerin öğrenmesi gereken dildir.
18 Ocak 2020

Portekizce Dil Eğitimi

Portekizce konuşulan Brezilya, Portekiz gibi ülkelere hitap eden işlerde çalışmayı hedefleyenlerin öğrenmesi gereken dildir.
Daha Fazla Bilgi