Amerika

New York Dil Egitimi

Neden Amerika?

Amerika, hareketli metropol şehirlerden kırsal kesimlere ve nefes kesici doğal harikalara kadar uzanan farklı atmosferler sunar. Ne şekilde bir İngilizce öğrenim deneyimi arıyorsanız bunu Amerika’da bulabilirsiniz.

İster New York gibi ikonik bir şehir ister Santa Barbara’nin cennet kıyı şeridini Seçin, ömür boyu hatırlayacağınız anılar edineceksiniz. Dünyanın farklı yerlerinden gelen arkadaşlarınızla İngilizce konuşma pratiği yapın ve aynı anda herkese farklı şeyler sunan çok yönlü bir sosyal programın tadını çıkarın.

Nereleri gezmek gerekir?

Doğu ve Batı yakası sahil şeritleri, metropol şehir merkezleri, kanyon, dağlar ve çölleri ile bşr doğa harikası. Birbirinden farklı birçok yeri barındıran ABD, New York’ta Özgürlük Anıtı yanı sıra Times Square de bulunuyor. Bundan hariç Broadway, Florida’da Miami sahilleri ve Los Angeles’ta Hollywood Yıldızlar Yolu görülmeye değer. San Francisco’da Teknoloji merkezi Silikon Vadisi dünyaya yön veren yerlerden birisidir. Boston’da Üniversiteler ve Müzeler, Arizona’da Kanyonlar bölgesi gibi benzersiz çekim noktalarına da sahiptir.

Amerikaya gitmek değer mi?

Türkiye’den de öğrencilerin eğitim amacıyla ilk tercihleri arasında  Amerika bulunuyor. Ayrıca ABD teknoloji, inovasyon, pazarlama, markalaşma gibi kritik birçok dalda liderliğini sürdürüyor.

ABD hangi imkanları size sunuyor?

Dünyanın en önde gelen üniversitelerinde eğitim almak veya en iyi lokasyonlarda bulunan dil okullarını size sunuyoruz. Size özel hazırlanmış dil kurslarına katılmak sadece ingilizcenizi geliştirmek le durmaz. Amerikanin ideallerini, yaşam ve çalışma tarzını orada yaşayarak anlamanızı sağlayacaktır. Ufkunuzu geliştirmek ve geleceğinize en büyük yatırımı burada yapmış olacaksınız. Amerika için doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olmak isteriz. Daha ayrıntılı bilgi verebilmek için FoxStudy ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!