Bucksmore Education – English Plus Programı

St-Edwards-800x500-1

Konum

Eylül 2023’te açılmış olan Oxford International College Brighton, English Plus programının en yeni lokasyonudur. Milyonlarca sterlinlik geliştirme, 80.000 metrekarelik çarpıcı bir kapalı kampüs içinde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi içeriyor. Genç yaz okulu öğrencileri için ideal bir konum sağlıyor. Tesisler arasında son teknoloji ürünü laboratuvarlar ve yeni döşenmiş yatılı evler de dahil olmak üzere modern eğitim tesisleri bulunmaktadır. Sahil kasabası Brighton’a kısa bir mesafede yer almaktadır.

 

Kampüs

English Plus Programı Nedir?

English Plus programı öğrencilerin sadece İngilizceyi bir sınıf ortamında öğrenmesinin önüne geçip öğrencilere İngilizce eğitimini sevecekleri bir konuyla birlikte öğretme felsefesine dayanmaktadır. Öğrencilerimizin seçeceği programa uygun atöyle çalışmaları, teorik ve uygulamalı eğitimlerle, İngilizceyi bir amaç olmaktan çıkartarak sevdikleri konuları öğrenmede bir araç olarak kullanabileceklerini görecekler. English Plus sizlere farklı programlar sunar.

 • 10-13 ve 13-16 yaş aralığındaki öğrenciler içindir ve eğitimler Oxford International College Brighton’da verilmektedir.
 • Program tarihler 2-30 Temmuz’dur ve haftada 22.5 saat eğitim verilmektedir.
 • Sınıflar 12 kişiliktir ve eğitim sonunda öğrencilere sertifika verilir.
 • En az A2 (Elementary) seviyesindeki öğrenciler kabul edilir ve dersler teorik ve pratik olarak verilir.
 • Haftada 2 tam gün ve 1 yarım gün gezi yapılır.
 • Tek kişilik veya iki kişilik odalarda yurt konaklama seçeneği vardır ve odaların içinde banyo yer almaktadır.

Bu Program Size Neler Katacak?

 • İngilizce dil becerilerinizi geliştirin ve sevdiğiniz bir hobi veya ilgi alanına dayalı bir alanda verilen eğitimden yararlanın.
 • Haftalık olarak planlanan atölye çalışmaları aracılığıyla uzmanlık gerektiren bir konuya giriş ve daha derin bir anlayış kazanın.
 • Bucksmore Değerlendirmesi kullanılarak İngilizce yeteneğinin gerçekçi bir şekilde belirlenecek.
 • Birleşik Krallık şehir destinasyonlarını ziyaret edebileceğiniz sürükleyici kültürel bir deneyim yaşayacaksınız.

English Plus Programları

Bilim ve Teknoloji

Bu programda öğrenciler her hafta, toplam 15 saatlik daha geniş bir programla İngilizce eğitimi alacaklardır. Haftada toplam 7,5 saat olmak üzere 3 seans boyunca öğrenciler ana gruptan ayrılacak ve özel atölye çalışmalarına katılacaklardır. Program, Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik konu alanlarına olan tutkularını, uzmanlar tarafından yürütülen eğlenceli, eğitici ve pratik atölyeler aracılığıyla keşfetmek isteyen öğrenciler içindir ve ilgilerini uzun vadede teşvik etmek için tasarlanmıştır. Atölye çalışmalarının temaları şunları içerebilir: mimari, uzay, matematik ve tasarım, adli bilim ve robotik.

Bucksmore Education’ın sunduğu Bilim ve Teknoloji  Programı’nın detaylı aktivite ve ders çizelgesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sahne Sanatları

English Plus, sahne sanatlarının kişilerin yaratıcılık, özgüven, koordinasyon, dil ve iletişim becerilerini geliştirmede önemli bir rol oynadığını kabul eder. Hayatın her aşamasında bu türde öğrenilen beceriler aktarılabilir ve bir öğrencinin eğitimde ve ötesinde tam potansiyeline ulaşmasına ve gelişmesine yardımcı olabilir. West End’in önde gelen tiyatro şirketlerinden West End On Demand ile ortaklık kuran öğrenciler, sektör hakkında ilk elden deneyim kazanacak ve West End Tiyatrosunun gerçek tadına varacaklardır. Kursa katılan öğrenciler, oyunculuk, şarkı söyleme, dans, sahne dövüşü ve kuklacılık öğrenmenin yanı sıra West End atölyelerine katılacak, West End gösterilerini izleyecek ve bir tiyatro turuna çıkarken en iyi West End profesyonelleri ve tiyatro endüstrisinin en iyileri tarafından eğitilecekler! 2 haftalık kursun sonunda bir sunum ve ardından bir ödül töreni yapılacaktır.

Bucksmore Education’ın sunduğu Sahne Sanatları  Programı’nın detaylı aktivite ve ders çizelgesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Macera

English Plus Macera Programında öğrenciler genel Bucksmore İngilizce kursuna katılırlar. Buna ek olarak, haftada üç seans boyunca, heyecan arayan öğrenciler, ana İngilizce programından ayrı olarak yelken, kano, yüksek halatlar, kapalı alan tırmanışı ve daha fazlasını içeren altı ek macera etkinliğine de katılırlar. Aşağıda bu programa katılacak öğrencilerin yer alabileceği bazı örnek etkinlikleri bulabilirsiniz:

 • Yelken, Brighton Tekne Turu
 • Yüksek Halatlar ve Dev Salıncak, Branching Out
 • Bushcraft, Adur Merkezi
 • Treetop Adventures, Go Ape
 • Kano, Brighton Su Sporları

Bucksmore Education’ın sunduğu Macera  Programı’nın detaylı aktivite ve ders çizelgesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Medya Prodüksiyon Deneyimi

English Plus Medya Prodüksiyon Deneyimi programında öğrenciler ilgi duyduğu medya alanıyla ilgili deneyimler kazanırken onlara yeni dünyaların kapısı açacak İngilizce’yi kazandırmayı hedeflemektedir. Bu programa katılacak öğrenciler Medya ve yapımcılık konusunda çeşitli tecrübeler kazanarak kendini geliştirecek ve yeni bakış açıları kazanacaktır.

 

Bucksmore Education’ın sunduğu Medya Prodüksiyon Deneyimi  Programı’nın detaylı aktivite ve ders çizelgesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Biyoçeşitlilik ve Tasarım

English Plus Biyoçeşitlilik ve Tasarım programı, bir alanda bulabileceğiniz tüm farklı yaşam türlerinin, doğal dünyamızı oluşturan çeşitli hayvanlar, bitkiler, mantarlar ve hatta bakteriler gibi mikroorganizmaların ilişkisini gözler önüne serer. Bu türlerin ve organizmaların her biri, dengeyi korumak ve yaşamı desteklemek için karmaşık bir ağ gibi ekosistemlerde birlikte çalışır. Bu kadar farklı değişkenler üzerinde çalışmak ve çalışırken de İngilizce bilginizi geliştirmek, Biyoçeşitlilik ve Tasarım programının temel amacıdır.

 

Bucksmore Education’ın sunduğu Biyoçeşitlilik ve Tasarım  Programı’nın detaylı aktivite ve ders çizelgesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Girişimcilik ve Liderlik

English Plus Girişimcilik ve Liderlik programı İngilizce müfredatını pazarlama ve girişimcilik alanındaki özel atölye çalışmalarıyla birleştirmektedir. Girişimcilik ve liderlik deneyimi, pazarlamanın rekabetçi dünyasında yaratıcı yönlerini keşfetmek isteyen öğrenciler içindir. Öğrenciler, ilgi, yaratıcılık, işbirliği ve özgüveni teşvik etmek için tasarlanmış interaktif ve dinamik atölyeler aracılığıyla iş, markalaşma, pazarlama ve bir ürün fikrini başlatmanın temellerini öğreneceklerdir. Öğrenciler ayrıca hafta boyunca bir proje üzerinde çalışacak ve kursun sonunda resmi bir sunum yapacaklardır.

Bucksmore Education’ın sunduğu Girişimcilik ve Liderlik Programı’nın detaylı aktivite ve ders çizelgesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Örnek Geziler

Londra

Öğrenciler Trafalgar Meydanı, Downing Street, Horse Guards Parade, Buckingham Sarayı, Parlamento Binası ve Westminster Abbey gibi önemli İngiliz simgelerini ziyaret ederler.

Windsor

Öğrencilere, İngiliz Kraliyet Ailesi’nin ikamet ettiği Windsor Kalesi’ni ziyaret etme ve tarihi pazar kasabasını keşfetme fırsatı verilmektedir.

Cambridge

1209 yılında kurulan Cambridge Üniversitesi, Cambridge şehrinin kalbidir. Şehrin siluetine King’s College Şapeli, Cavendish Laboratuvarı ve Cambridge Üniversitesi Kütüphanesi de dahil olmak üzere üniversitenin kolej binaları hakimdir.

Oxford

Öğrenciler zengin tarihini keşfetmek için Oxford’un merkezine gidecekler. Carfax Kulesi, Bodleian Kütüphanesi, Christ Church Katedrali, ‘Bridge of Sighs’ ve birçok Oxford Üniversitesi Koleji gibi simge yapıları ziyaret edecekler.

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!