Lazarski Üniversitesi

images

Konum

Yazımızda, Polonya’da işletme ve uluslararası ilişkiler alanlarında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin sıkça tercih ettiği Lazarski Üniversitesi‘ni inceliyoruz. Burada öğrenim görmeyi düşünen öğrencilerimiz, üniversitenin bulunduğu şehre ilişkin olarak Varşova‘ya ve Varşova’da yaşam maliyetlerine dair yazılarımızı inceleyebilir ya da detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirler.

 

Lazarski Üniversitesi Hakkında…

 

  • Günümüzde yaklaşık 7000 uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan üniversite, 300’den fazla akademik personel ile eğitim sunmakta ve 42 farklı ülkeden gelmiş öğrencileri ile gerçek bir network oluşturmaktadır.
  • Lazarski Üniversitesi’nde lisans programları 3 yıl, yüksek lisans programları 2 yıl sürmektedir.
  • Farklı ülkelerdeki birçok üniversite ile bağlantılı şekilde çift diploma imkanı sunan Lazarski Üniversitesi; Coventry Üniversitesi, Wales Üniversitesi, Washington Georgetown Üniversitesi, Wisconsin Üniversitesi ve Kentucky Üniversitesi’nin de dahil olduğu Dünya çapındaki 75 üniversite ile işbirliği içerisindedir.
  • Üniversitenin eğitim dili İngilizce’dir.
  • Lazarski Üniversitesi, işletme ve uluslararası ilişkiler alanlarında eğitim almayı planlayan öğrenciler için ideal bir seçenektir.
  • Üniversitenin kabul kriterleri; lise mezunu olmak, lise diploma notunun minimum 60 puan olması ve 25 yaşını doldurmamış olmak şeklinde sıralanmaktadır.
  • “Dziennik Gazeta Prawna” gazetesine göre, Lazarski Üniversitesi hukuk ve kamu yönetimi fakülteleri, Polonya’daki tüm özel üniversiteler içinde son beş yılın 1 numarası olarak gösterilmiştir. Tüm eğitim programları ve sunduğu imkanlar doğrultusunda Lazarski Üniversitesi ise  “Rzeczpospolita” gazetesine göre “Polonya’daki En İyi 5 Özel Üniversite” içerisinde gösterilmiştir.
  • Lazarski Üniversitesi öğrencilerini iş yaşamına en iyi biçimde hazırlamak amacıyla, çok sayıda partner kurum ile birçok işbirliği anlaşması imzalamıştır. Böylece öğrenciler partner kurumlarda staj imkanına sahip olmaktadırlar. Lazarski Üniversitesi’nin başlıca partnerleri arasında Sitel, Amazon, Accenture, City Bank gibi büyük kuruluşlar yer almaktadır. 

 

Kampüs

  • Lazarski Üniversitesi, 1993 yılında, Varşova’da kurulmuş olan özel bir üniversitedir.
  • Başta hukuk ve pazarlama alanlarına yönelik olmak üzere 12 farklı öğrenci kulübünü barındırmaktadır.

 

Konaklama

warsaw-poland-april-student-depot-warsaw-building-private-premium-dormitory-warsaw-student-depot-warsaw-building-180296417

Student Depot

Student Stay'e alternatif olarak öğrenciler, Polonya'daki en büyük özel yurtlar...

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!