Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi

University of Economics and Human Sciences

Konum

Bugün bankacılık, bilgisayar bilimleri, işletme, finans, muhasebe, uluslararası ilişkiler ve iş psikolojisi alanlarında sunduğu eğitim programları ve araştırmaları ile söz sahibi olan Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi’ni (University of Economics and Human Sciences) inceliyoruz. Burada öğrenim görmeyi düşünen öğrencilerimiz, üniversitenin bulunduğu şehre ilişkin olarak Varşova‘ya ve Varşova’da yaşam maliyetlerine dair yazılarımızı inceleyebilir ya da detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirler.

 

 

Kampüs

  • Üniversitenin kendisine ait bir öğrenci yurdu bulunmamaktadır; fakat öğrenciler Varşova’nın merkezi konumundan dolayı birçok “student stay” ve “student depot” alternatifine sahiptirler.
  • University of Economics and Human Sciences (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie / Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi); sunduğu eğitimin kalitesi, uzman akademik kadrosu, kampüs alanının nitelikleri, öğrenci kulüplerinin yoğun aktiviteleri ile dikkat çeken bir üniversitedir.
  • Üniversite, 2003 yılında, başta sosyal bilimler ve ekonomi alanları temelinde kurulmuştur.
  • 2019-2020 akademik yılının sonunda yeni kampüsüne taşınmış olan Ekonomi ve Beşeri Bilimler Üniversitesi, Varşova’nın en büyük ve en modern kampüsüne sahiptir.
  • İşletme, finans, muhasebe, uluslararası ilişkiler ve iş psikolojisi alanları, üniversite bünyesinde en sık tercih edilen eğitim programlarını oluşturmaktadır.
  • Polonya’da eğitim sunan üniversiteler içerisinde en çok tercih edilen ilk beş üniversite arasındadır.

Konaklama

233959494

Student Stay

Bir çeşit paylaşımlı daireler ağı olarak betimlenebilir. Uluslararası öğrencilerin imzalayabileceği...

212227892

Student Depot

Student Stay'e alternatif olarak öğrenciler, Polonya'daki en büyük özel yurtlar...

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!