Kanada

Canada-lake

Kanada Amerika kıtasının kuzeyinde yer alan, yüksek yaşam standartları ile en yaşanılır ülkelerden biri. Bu ülkenin kendine özgü çok kültürlü metropol şehirleri. Misafirperver ve dost canlısı insanları ile öğrencilere için mükemmel bir ortam sunar.

Önemli şehirler hangileri?

Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary gibi önemli şehirlerinde bulunan dünyanın önde gelen Üniversiteleri ile Kanada, yüksek teknolojide en ileri ülkelerden biridir.

Kanada’da okumak nasıl?

Eğitime çok önem veren Devlet politikası ile kaliteli eğitim kurumları ve okulları barındırmaktadır. Son yıllarda yurt dışından eğitim amaçlı öğrenci talebi en çok yükselen ülke haline geldi. Öğrencilere sunduğu çalışma imkanları, öğrenci dostu aile ortamı atmosferi ile öğrenci memnuniyetinde en yüksek seviyeleri sağlamaktadır.

Kanada’da neler yapabilirim?

Muhtesem doğal güzellikleri, Niagara Şelaleleri, Ulusal Parkları, Müzeleri ve sanat ve kültür aktiviteleri ile hareketli bir yaşam sunar. Bu atmosferde yaşam ve eğitim alma fırsatı öğrencileri beklemektedir. FoxStudy ile iletişime geçin ve size Kanada’da eğitim ile ilgili gerekli tüm tavsiyeleri sağlayalım.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!