Avustralya

Avustralya dil okulu

Güney Kürede yer alan okyanuslarla çevrili bir doğa ülkesi olan Avustralya, ılıman bir iklime sahip. Çok kültürlü bu ülkenin yerel dili , İngilizce olmakla birlikte, güvenli ve rahat bir ortam sunar. Ayrıca uygun ve kaliteli okullar sunan Avustralya’da öğrencilere part-time çalışma izni vermektedir.

Avustralya’da neler yapılır?

Spor, sanat, moda dallarında da çekim merkezleriyle aktif ortamlar sunan Avustralya çok tercih edilen bir ülke. Bunların yanı sıra inanılmaz doğası, doğal yaşam çeşitlilikleri narin bir dünya sunar. Spor sevenler için  sahil şeritleri ve deniz eşi olmayan bir deneyim sağlar.

Avustralya’da İngilizce öğrenmek

Özellikle uzun dönem İngilizce programları için Avustralya uygun seçeneklerin sunar. En sevilen şehirler arasında Sydney, Perth, Cairns, Adelaide, Brisbane ve Melbourne var.

Avustralya’da yaşamak nasıl?

Mercan ve olağanüstü deniz canlısı çeşitliliği ile Büyük Set Resifi, Büyük Okyanus Yolu, Sydney Limanı Köprüsü, Ulusal Parkları gibi benzersiz sembolleri barındırıyor. Yıl boyunca sanat ve kültür etkinlikleri meşhur olan Avustralya çok hareketli bir yaşam sunuyor. Ayrıca kaliteli ve önde gelen University of Melbourne, University of Sydney gibi Üniversiteleri ve birçok dil eğitim kurumu var. FoxStudy Avustralya’ya yüzlerce öğrenci gönderdi. Tüm başvuru ve vize süreci boyunca sizi adım adım hedefinize  götürecek. FoxStudy size standart olarak sunulan destinasyonlardan uzak bir ülkedeki tüm tavsiyeleri sağlayacaktır.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!