New York Institute of Technology

Box_20190717_VancouverRising_Inline_BroadwayTechCenter

Konum

New York Institute of Technology, tüm kamu olanaklarına yakın mesafede bulunan kampüsüyle Vancouver’ın inovasyon, teknoloji ve sürdürülebilirlik lideri olarak ününü yansıtmaktadır. Kampüs, finans, bankacılık, madencilik, hizmet sektörü, doğal kaynaklar ve bilişim şirketlerinin merkez ofislerinin bulunduğu Broadway Tech Center’da yer almaktadır. Dünyanın en popüler seyahat destinasyonlarından biri olan Vancouver, ılıman bir havaya sahiptir ve sürekli olarak yaşamak için dünyanın en iyi üç şehri arasında gösterilmektedir.

 

 

Kampüs

New York Institute of Technology’nin kampüs içi topluluğunda özel ilgi kulüpleri, öğrenci danışma kurulu ve onur topluluğu yer almakta ve yıl boyunca çeşitli sosyal ve eğlence etkinlikleri düzenlenmektedir. Hemen dışarıda ve her yerde, çeşitlilik açısından zengin, sanat ve kültürle canlı ve doğal güzelliğiyle çarpıcı muhteşem bir kıyı şehri vardır.

Bir öğrenci olarak hayatınızın sınıf kapısında bitmediğinin farkındayız. New York Institute of Technology, size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için sosyal, kültürel ve sağlık temelli etkinlikler sunmayı amaçlamaktadır. Her dönem, sizi hem kampüs içinde hem de kampüs dışında bir araya getirecek benzersiz etkinlikler ve aktiviteler düzenlenmektedir. Bu etkinlikler, dengeli bir yaşam sürme ve benzer ilgi alanlarını paylaşan yeni arkadaşlar edinme fırsatı sağlar. Öğrenci Salonu, öğrencilerin kampüsteki sosyalleşme alanıdır. Kanepeye oturun, biraz Netflix veya Youtube izleyin, biraz Ping Pong oynayın veya sadece arkadaşlarınızla keyfini çıkarın!

Kampüs Hayatı

Broadway Tech Centre’da yer alan New York Tech Vancouver, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birinci sınıf öğrenim tesislerine ve fırsatlarına erişim sunmaktadır:

 • En yeni donanım ve yazılımlara sahip gelişmiş bilgisayar laboratuvarları.
 • Derslerden önce ve sonra dinlenebileceğiniz ve çalışabileceğiniz öğrenci salonları.
 • Vancouver bölgesini keşfetmek için yıl boyunca çok sayıda kampüs yaşamı etkinliği.
 • New York, Abu Dabi ve Çin’deki küresel kampüslerimizde New York Tech öğrencileri ve profesörleriyle etkileşim kuracağınız uzaktan eğitim sınıfları.
 • Bire bir kariyer danışmanlığı, dersler, atölye çalışmaları ve “öğle yemeği ve öğrenme” web seminerleri dahil olmak üzere kariyer hazırlığı desteği.
 • Öğrencilerin toplumla etkileşimi, staj ve gönüllülük fırsatları.
 • Ağ oluşturma ve eğitim amaçlı sponsorlu etkinlikler.

 

Ayrıca Vancouver’ın ikonik simge yapılarının çoğunu keşfedebilirsiniz. Vancouver’ın kalbinde çok sayıda yemek, alışveriş ve kültür mekânı bulunmaktadır:

 • Yerel olarak üretilen yiyecek ve ürünleri satın alabileceğiniz Granville Adası.
 • Yıl boyunca yürüyebileceğiniz veya bisiklet sürebileceğiniz dünyaca ünlü Stanley Park.
 • Şehirdeki en lezzetli ve en ucuz yemeklerden bazılarını yiyebileceğiniz Çin Mahallesi.
 • Dünyanın dört bir yanından gelen sanat eserlerini inceleyebileceğiniz Vancouver Sanat Galerisi.
 • Güneşlenebileceğiniz ve Pasifik Okyanusu’nu izleyebileceğiniz English Bay.
 • Profesyonel hokey veya futbol maçlarını izleyebileceğiniz BC Place Stadyumu ve Rogers Center gibi spor merkezleri.
 • Gastown ve Robson Caddesi, burada takılabilir ve son moda kıyafetler için alışveriş yapabilirsiniz.

New York Institute of Technology Yüksek Lisans Programları

Cybersecurity

Bilgisayar güvenliği ve bunun ağlar, web hizmetleri, altyapı, siber güvenlik, veritabanları ve yazılım tasarımı üzerindeki etkisi hakkında kapsamlı bir anlayış kazanın.

Instructional Technology

Usta öğretmen, okul veya bölge öğretim teknolojisi koçu, profesyonel geliştirici veya öğretim tasarımcısı olarak heyecan verici bir kariyere hazırlanın. Programımızda, farklı öğrenciler için P-12 müfredatının öğretimini geliştirmek için teknolojiyi uyarlayacak ve uygulayacaksınız. Ayrıca, teknolojinin benimsenmesi ve uygulanması için uzun vadeli stratejilere rehberlik edecek teorik bilgi ve liderlik perspektifleri kazanacaksınız. Tüm kurs içeriği Uluslararası Eğitimde Teknoloji Topluluğu (ISTE) Antrenör standartları ile uyumludur.

Master of Business Administration

AACSB onaylı İşletme Yüksek Lisans programı, bir işletmeyi dönüştürmenize ve küresel pazarda değerini arttırmanıza yardımcı olabilecek ekip oluşturma, liderlik, organizasyonel, analitik ve karar verme becerilerine odaklanır. Genel yüksek lisans programımızı seçin veya uzmanlık alanlarımızdan birini tercih edin.

Master of Business Administration – Business Analytics

İş analistleri ve veri analistleri/bilim insanları iş piyasasında en çok aranan pozisyonlar arasında yer almaktadır. İş analitiği konsantrasyonuna sahip yüksek lisans programımız, hem işverenlerin hem de öğrencilerin piyasa talebine cevap vermektedir.

Master of Business Administration – Finance

Finans odaklı yüksek lisans programı, finansal kavramları uygulamanıza, birden fazla kaynaktan gelen finansal verileri analiz etmenize ve birden fazla yatırım stratejisini değerlendirmenize yardımcı olarak kurumsal finans ve yatırım yönetimi alanındaki kariyerinizi ilerletir.

Master of Energy Management

30 kredilik Enerji Yönetimi Yüksek Lisans programı, enerji mühendislerinin enerji verimliliğini artırmak için politika geliştirme ve uygulamada ihtiyaç duydukları temel araçları ve bilgileri sağlar.

 

New York Institute of Technology Vancouver kampüsünde, Kanada’nın ve dünyanın en güzel şehirleri arasında yer alan bu olağanüstü şehirde eğitim almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

Konaklama

GEC-Viva-Exterior-1-scaled

GEC Öğrenci Yurdu

GEC, Vancouver'daki en büyük kampüs dışı öğrenci yurdudur ve akademik...

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!