London School of Business and Finance (LSBF)

Holborn_Campus

Konum

London School of Business and Finance (LSBF), Birleşik Krallık’ta bulunan ve kâr amacı gütmeyen eğitim şirketi Global University Systems’a ait özel bir işletme okuludur. Girişimci Aaron Etingen tarafından 2003 yılında kurulmuştur. 2015 yılına gelindiğinde İngiltere’nin en büyük özel kolejlerinden biri haline gelmiştir.

 

Kampüs

Okulun ana üssü Tower Hill ve Holborn’daki tesisleriyle Londra’dadır. Ayrıca Singapur’da da bir şubesi bulunmaktadır. Yönetim, finans ve pazarlama alanlarında yüksek lisans programları; yönetici ve kurumsal kısa kurslar; ve ACCA ve AAT sınavları için eğitim sunmaktadır. Kendi derece verme yetkisine sahip değildir. Tüm dereceler dış kurumlar tarafından verilmektedir.

Programlar ve Sertifikalarla London School of Business and Finance

Lisans Programları

Financial Management

Bu program, öğrencilere günümüz iş dünyasında işverenlerin dikkatini çekmek için gereken finansal bilgi ve yönetim becerilerini sağlar.

Çağdaş ticari kuruluşların öngörülemeyen ortamlarda nasıl finansal kararlar aldığına ve finansal piyasaların nasıl işlediğine dair derinlemesine bir anlayış geliştireceksiniz. Öğrenciler, gerçek hayattaki iş sorunlarını çözebilecek uzmanlığa ve yeni bir iş kurabilecek girişimcilik becerilerine sahip olarak mezun olacaklardır.

Kurs, öğrencilerin daha ileri eğitim, öğretim ve iş için finans, muhasebe ve ilgili konularda temel bilgilere sahip olmalarını sağlayacak uzman öğretim üyeleri tarafından verilmektedir. Bu, yöneticilerin finansal işlemlerini etkili ve dürüst bir şekilde nasıl düzenlemeleri gerektiğini öğrenmeyi de içerir.

Business Administration

Bu lisans programı, öğrencilere günümüzün giderek karmaşıklaşan iş dünyasında yollarını bulabilmeleri için sektör bilgisi ve yönetsel beceriler kazandırmaktadır.

Hukuk Üniversitesi ile ortaklaşa yürütülen bu program, öğrencileri taktiksel iş becerileri, analitik araçlar ve doğru iş kararları alabilmeleri için gereken problem çözme becerileriyle donatacaktır.

Program, öğrencilerin muhasebe, insan kaynakları yönetimi, ekonomi, pazarlama ve iş hukuku dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli iş alanlarına maruz kalmalarını sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Kurs boyunca öğrenciler, teorik bilgileri gerçek hayat problemlerine uygulamaya teşvik edildiklerinden eleştirel düşünme becerilerini geliştirecek ve böylece mezuniyet noktasında “işe hazır” olmalarını sağlayacaktır.

Yüksek Lisans Programları

MBA

Dünya çapında saygı gören bir derece olarak MBA, CV’nize güçlü bir avantaj katar, istihdam edilebilirlik beklentilerinizi ve daha iyi bir maaş alma potansiyelinizi artırır. LSBF, Uluslararası Telematik Üniversitesi UNINETTUNO tarafından onaylanan ve verilen, tamamen çevrimiçi bir MBA (Global) programı sunmaktadır.

Bu program, stratejik karar alma rollerinde mükemmelleşmek için ihtiyaç duyduğunuz akademik ve pratik becerilerin bir karışımı ile modern uluslararası pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılandırılmıştır. Program, Telematic University Uninettuno ile ortaklaşa sunulan ve Uninettuno tarafından onaylanan birçok yol seçeneğine sahiptir.

Bu modüller %100 online olarak çalışılabilir.

Management

Yönetim alanında bir derece size çok çeşitli beceriler kazandıracak ve işyerinde üst düzey pozisyonlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Kariyer beklentilerinizi büyük ölçüde iyileştirmek de dahil olmak üzere yönetim eğitimi almanın birçok faydası vardır ve LSBF’nin uzmanlık yolları ile öğrenciler ihtiyaçlarına uygun özel bir kurs tasarlayabilirler.

Finance

Sektör uzmanlarıyla birlikte oluşturulan LSBF çevrimiçi Lisansüstü Finans Portföyü çok yönlü, dinamik ve sektörle ilgilidir. Tüm finans yüksek lisans programları Online olarak sunulmaktadır. Çok çeşitli finans yüksek lisans programlarımızın modern piyasa koşullarına uygun olmasını sağlamak için kurumsal ortaklarımızla birlikte çalışarak öğrencilere mümkün olan en yenilikçi ve güncel programı sunuyoruz.

Strategic Marketing

Küresel durgunluğun yaşandığı son zamanlarda pazarlamacının rolü her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Bu geniş uzmanlık alanındaki çok yönlülük, dünyanın dört bir yanındaki işverenler arasında da oldukça rağbet görmektedir ve uzun vadeli sürdürülebilir bir strateji geliştirme becerisine ve yeteneğine sahip çalışanlar, ağırlığınca altın değerindedir. LSBF’nin Pazarlama alanındaki online yüksek lisans derecesi, öğrencilere giderek daha rekabetçi hale gelen iş ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları paha biçilmez bilgi ve uzmanlığı sağlayacaktır.

Public Health

Halk Sağlığı Yüksek Lisans Programı, halk sağlığı uygulamalarında akademik ve uygulamalı mesleki ve gelişimsel eğitim sunmaktadır. Programın amacı, öğrencilerin kamu ve özel sektördeki rollerinde ve önceki çalışmalarında edindikleri bilgi ve becerileri geliştirmektir. Öğrencilere sağlık riski değerlendirmesi, enfeksiyon ve hastalık kontrolü konularında beceri ve araçlar sağlayacak ve toplumdaki en savunmasız kişiler için sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik edecektir.

 

Siz de geleceğinizi ertelemek istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!