Bournemouth University

bournemouth-university

Konum

Bournemouth Üniversitesi, İngiltere’nin Bournemouth kentinde bulunan ve ana kampüsü komşu Poole’da yer alan bir devlet üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur; ancak öncülünün kökenleri 1900’lerin başına kadar uzanmaktadır.

Üniversitenin şu anda 3.000’den fazlası uluslararası öğrenci olmak üzere 16.000’den fazla öğrencisi bulunmaktadır. Üniversite, medya sektöründeki çalışmalarıyla tanınmaktadır. Üniversitenin mezunları, 2015 yılında 86. Akademi Ödülleri’nde Görsel Efektlerde Başarı Oscar’ına layık görülen Yerçekimi de dahil olmak üzere bir dizi Hollywood filminde çalışmıştır.

2023 yılında Bournemouth Üniversitesi, İngiltere’deki üniversitelerde ve diğer yükseköğretim sağlayıcılarında lisans öğretiminin kalitesine ilişkin bir hükümet değerlendirmesi olan Öğretimde Mükemmellik Çerçevesi’nde gümüş derece aldı.

Kampüs

Talbot Kampüsü

Lisans ve lisansüstü derslerin çoğu Talbot’ta verilmektedir ve Talbot, bir dizi amfiye, seminer odasına ve adli tıp ve genetik laboratuvarları, TV ve müzik stüdyoları ve yüksek özellikli bilgisayar laboratuvarları gibi uzmanlık tesislerine ev sahipliği yapmaktadır.

Kampüs genelinde bireysel veya gruplar halinde çalışabileceğiniz çok sayıda ilham verici çalışma alanı bulacaksınız ve çalışmalarınız arasında eğlenebileceğiniz çok sayıda kafe ve restoran bulunmaktadır.

 

Talbot’ta öğrenci konaklamasına gelince, Öğrenci Köyü tüm öğrenim ve sosyal alanların yanı sıra Tıp Merkezi, İnanç ve Düşünce hizmeti ve Öğrenci Refahı hizmetini içeren kampüs içi destek hizmetlerimize de yakındır.

Talbot, Sağlık ve Sosyal Bakım ile lisansüstü İşletme ve Yönetim merkezlerinin çoğunun yanı sıra konaklama yerlerimizin çoğunun bulunduğu Lansdowne Kampüsüne sadece kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir.

Oldukça kompakt bir kampüs olan Talbot’ta hızlı bir şekilde yönünüzü bulmak kolaydır – ancak keşfedilecek çok şey de vardır!

Poole Gateway Building

2020 baharında açılan Poole Gateway Binası, Talbot Kampüsü’ne yapılan en son eklentidir. 5.000 metrekarelik bir alan sunan bina, ağırlıklı olarak bir dizi yüksek kaliteli, profesyonel düzeyde prodüksiyon tesisine ev sahipliği yapıyor. Bunlar arasında 4K (Ultra Yüksek Çözünürlüklü) kameralarla donatılmış iki adet çok kameralı TV stüdyosu, bir ses sahnesi, müzik stüdyoları, bir gösterim odası, kurgu süitleri, ses süitleri ve bir yeşil ekran ve hareket yakalama stüdyosu bulunmaktadır.

Binada ayrıca, endüstri standardı yazılımlar ve en son post prodüksiyon düzenleme eko-sistemiyle donatılmış, grup projeleri üzerinde çalışan öğrenciler için çevrimiçi işbirliğine olanak tanıyan animasyon ve oyun PC ve Mac laboratuvarları bulunmaktadır.

 

 

Ağırlıklı olarak Medya ve İletişim Fakültesi ile Bilim ve Teknoloji Fakültesi öğrencileri tarafından kullanılsa da diğer fakültelerden öğrencilere de açıktır.

Ayrıca, tüm yeni binalarımızda olduğu gibi, çevre dostu olacak şekilde tasarlandı ve bir dizi karbon azaltma önlemi içeriyor.

Christchurch House and Dorset House

Bu iki binada çok çeşitli kurslarda kullanılan bir dizi laboratuvar bulacaksınız. Ayrıca Adli Bilimler öğrencilerimiz tarafından kullanılan olay yeri simülasyon tesislerine de ev sahipliği yapmaktadırlar.

Christchurch House, Arkeoloji ve Antropoloji Bölümümüzün tesislerinin bulunduğu yerdir. Zooarkeoloji Laboratuvarı etkileyici bir iskelet referans koleksiyonuna sahipken, Antropoloji Laboratuvarı hominid ve primat eğitim kalıpları ve 1.000’den fazla insan kalıntısı seti içerir – bu türden en büyük koleksiyonlardan biri İngiltere’deki herhangi bir üniversite tarafından tutulmaktadır.

 

Binanın başka bir yerinde, yukarıda bahsedilen olay yeri tesislerine ek olarak, adli laboratuvar ekipmanlarını ve Arkeoloji ve Antropoloji, Yaşam ve Çevre Bilimi ve Tıp Bilimi bölümlerimizdeki öğrenciler için büyük bir eğitim laboratuvarını bulabilirsiniz.

Dorset House, lisansüstü araştırma topluluğuna destek sağlayan Doktora Kolejine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Adli Toksikoloji, Taramalı Elektron Mikroskobu (SEM) ve Mikroskopi laboratuvarlarının yanı sıra bir dizi endüstri standardı analitik cihaz da burada bulunmaktadır. Bu bina aynı zamanda İşletme Okulu’nun Profesyonel Katılım Süiti’ne de ev sahipliği yapmaktadır.

Weymouth House

Weymouth House, İletişim ve Gazetecilik öğrencileri için çeşitli olanaklara ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar arasında, modern haber prodüksiyonu için Premiere, Photoshop, InDesign ve Audition gibi Adobe Creative Cloud masaüstü uygulamaları paketiyle birlikte gelen 20’den fazla iMac ile donatılmış özel bir haber odası bulunmaktadır.

Ayrıca gazetecilik, canlı müzik ve magazin programları, dış yayınlar, drama ve ödüllü radyo istasyonumuz dahil olmak üzere farklı kullanımlar için düzenlenmiş dört radyo stüdyosundan oluşan bir paket de bulunmaktadır.

 

Ayrıca, gazetecilik öğrencilerinin video haber içeriği hazırlamak ve yayınlamak için kendilerine ait özel bir TV haber odası ve stüdyosu bulunmaktadır. Weymouth House ayrıca animasyon öğrencileri tarafından kullanılan bilgisayar laboratuvarlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

The Fusion Building

2016 yılında açılan Fusion Binası, modern, ışık dolu bir bina olup, eğitim ve sosyalleşme için çeşitli alanlar sunmaktadır.

Bunlar arasında üç amfi, 27 seminer odası, araştırma alanı, bir bilgisayar laboratuvarı ve çarpıcı bir cam kubbeli çatı ile tepesinde çok sayıda yemek tesisi bulunmaktadır.

 

Bina, çevresel etkilerini azaltmak için bir dizi teknolojiye sahiptir ve bunların tümü BREEAM ‘Mükemmel’ derecesine katkıda bulunmuştur. Bunlar arasında güneş panelleri, sensörlü aydınlatma ve karbon emisyonlarını azaltan ve binayı kışın ısıtırken yazın da soğutan toprak kaynaklı ısı pompaları yer alıyor.

Binanın çevreci kimliği bununla da bitmiyor; çatıda üç arı kovanı da bulacaksınız – yerel biyoçeşitliliğe yardımcı olurken aynı zamanda ‘Füzyon’ balı üretiyor.

The Sir Michael Cobham Library and Careers & Employability Centre

Talbot Kampüsünün kalbinde Sir Michael Cobham Kütüphanesi ve Kariyer ve İstihdam Merkezi yer almaktadır.

Ödevlerinizi tamamlamak söz konusu olduğunda Sir Michael Cobham Kütüphanesi, multimedya ve elektronik kaynakların yanı sıra en geniş basılı kaynak koleksiyonuna da ev sahipliği yapmaktadır. Buna, sanal öğrenme ortamı ve mobil uygulama aracılığıyla nerede olursanız olun erişebileceğiniz önemli e-kitap ve e-dergi koleksiyonu da dahildir.

 

Kütüphanedeki yüzlerce bilgisayardan birini kullanabilir veya isterseniz ödünç verme hizmetinden saatlik olarak bir dizüstü bilgisayar kiralayabilirsiniz. Kütüphane ayrıca sessiz çalışma katlarından plaj kulübesi temalı teknoboothlara, rezerve edilebilir çalışma odalarına ve sosyal öğrenme alanlarına kadar çeşitli çalışma alanlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Kütüphanenin yanında yer alan Kariyer ve İstihdam Merkezi, deneyimli ve güler yüzlü Kariyer ve İstihdam ekibi bulacağınız yerdir. İstihdam edilebilirlik becerileri, bir işe yerleştirme ve o çok önemli ilk iş söz konusu olduğunda tarafsız destek ve rehberlik sunmak için hazırdırlar. Bu hizmete yalnızca BU öğrencisi olarak değil, mezun olduktan sonra da üç yıla kadar erişiminiz olacaktır.

Lansdowne Kampüsü

Lansdowne Kampüsü, Sağlık ve Sosyal Bakım kursların çoğuna ve BU İşletme Okulu’nun bazı lisansüstü kurslarına ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda konaklama tesislerinin çoğu da burada yer almaktadır.

Executive Business Centre, yakın zamanda açılan Bournemouth Gateway Binası ve konaklama birimlerine ek olarak, burada BU International College’ı ve Öğrenci Birliği tarafından işletilen bir gece kulübü olan Old Fire Station’ı bulacaksınız. Çok sayıda kafe, bar, pub, mağaza ve restoranın bulunduğu Bournemouth’un canlı bir bölgesidir.

 

Bournemouth şehir merkezi ve plaj sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir ve Lansdowne bölgesi harika ulaşım bağlantılarından yararlanmaktadır – Talbot Kampüsü 10 dakikalık bir otobüs yolculuğu mesafesindedir ve Bournemouth tren istasyonu ve National Express otobüs merkezi yakındadır.

The Bournemouth Gateway Building

Bournemouth Gateway Binası, BU’nun kampüslerine en son eklenen ve Sağlık ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nin yeni evidir – ancak tüm BU öğrencileri ve personeli için açık ve erişilebilirdir.

Sağlık ve Sosyal Bakım kurslarından birinde eğitim görüyorsanız, bu binadaki bir dizi pratik simülasyon tesisinden yararlanacaksınız. Bu tesisler, staja gitmeden önce temel becerileri uygulamanız için tasarlanmış olup bilgi ve özgüveninizi geliştirmenize yardımcı olur. Hem klinik hem de toplumsal işyeri ortamlarını yansıtan bu uzman tesisler arasında bir ameliyathane, bir ambulans simülasyon süiti, esnek beceri odası, kaide odası, doğum süiti ve simülasyon koğuşları bulunmaktadır.

 

Bournemouth Gateway Binası ayrıca Weston Kütüphanesi (ağırlıklı olarak Sağlık ve Sosyal Bilimler Fakültesi ve BÜ İşletme Fakültesi için kaynaklara ev sahipliği yapmaktadır), Wolfson Konferans Salonu, Mezunlar Kafesi, seminer odaları ve çok sayıda ışık dolu ara alana ev sahipliği yapmaktadır.

Ve tüm yeni BU binalarında olduğu gibi, bir dizi karbon azaltma önlemi ile sürdürülebilirlik bir öncelik olarak geliştirilmiştir.

Executive Business Centre

Bournemouth’un hareketli Holdenhurst Yolu üzerinde bulunan Executive Business Centre, öğrenciler, akademisyenler ve yerel iş dünyası için fikir ve bilgi alışverişinin yapılabileceği ve yeni ortaklıkların kurulabileceği bir merkezdir.

Üç küçük amfi, bir e-kütüphane, çalışma alanları ve bir dizi toplantı ve seminer odası dahil olmak üzere yedi katında çok sayıda resmi ve gayri resmi alana sahip modern, ışık dolu bir binadır.

 

Gayri resmi buluşmalar için bina genelinde çok sayıda ara alan bulunmaktadır. Özellikle zemin kat, bir dizi rahat oturma alanı sunar ve bir içki içip bir şeyler atıştırabileceğiniz Market Deli’ye ev sahipliği yapar. Zemin katın arka tarafına doğru, BU’nun Ortopedik Araştırma Enstitüsü’nü de bulacaksınız; ORI Yürüyüş Laboratuvarı burada yer almakta ve BU fakültelerinden araştırmacıların spor performansını artırmak ve yaralanma ve artriti tedavi etmek için insan hareketini incelemelerine olanak sağlamaktadır.

Portsmouth Midwifery Kampüsü

Portsmouth’taki St Mary’s Toplum Sağlığı kampüsü, BSc (Hons) Ebelik öğrencilerine adanmış bir BU eğitim üssüdür.

Kampüs, Portsmouth Hospital Trust’ın bir bileşeni olan St Mary’s Hastanesi’nin bir parçasını oluşturmaktadır. Hastanenin bir katında yer alan kampüste, hastane ortamında eğitim görürken amfiler, seminer odaları ve uygulama simülasyon süitlerinden oluşan özel bir eğitim ortamından yararlanarak son derece pratik bir deneyim yaşayacaksınız. Bu küçük kampüs, öğrencilerin ve personelin birbirlerini iyi tanımalarına olanak tanıyan samimi bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Eğitiminizin bir kısmı için Bournemouth’taki Lansdowne kampüsünü de ziyaret edeceksiniz.

Yeovil Nursing Campus

Yeovil Kampüsü, BSc (Hons) Yetişkin Hemşireliği öğrencilerine adanmış bir BU öğretim üssüdür.

2004 yılında açıldığından bu yana 1800’den fazla öğrenci hemşire kampüste eğitim görmüş ve birçoğu yerel olarak çeşitli hemşirelik ve sağlık ziyareti pozisyonlarında çalışmıştır.

Yeovil kampüsü, öğrencilerin ve personelin birbirlerini iyi tanımalarına olanak tanıyan samimi bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Kendi amfileri, seminer odaları, pratik simülasyon becerileri tesisleri ve sosyal alanı ile öğretim deneyiminiz için özel bir kampüsten yararlanacaksınız. Eğitiminizin bir kısmı için Bournemouth’taki Lansdowne Kampüsünü  de ziyaret edeceksiniz.

Programlar ve Sertifikalarla Bournemouth Üniversitesi

Lisans Programları

Accounting, Finance & Economics

 • BA (Hons) Accounting
 • BA (Hons) Accounting & Finance
 • BA (Hons) Finance
 • International Finance
 • Politics and Economics
 • BSc (Hons) Economics

Archaeology & Anthropology

 • BA (Hons) Archaeology
 • BA (Hons) Archaeology and Anthropology
 • BSc (Hons) Anthropology
 • BA (Hons) Sociology and Social Anthropology
 • BSc (Hons) Archaeological, Anthropological and Forensic Sciences

Business & Management

 • BA (Hons) Business & Management
 • BA (Hons) Business & Management (Economics)
 • BA (Hons) Business & Management (Entrepreneurship)
 • BA (Hons) Business & Management (Finance)
 • BA (Hons) Business & Management (Global Operations)
 • BA (Hons) Business & Management (HRM)
 • BA (Hons) Business & Management (Marketing)
 • BA (Hons) Business & Management (Project Management)
 • BA (Hons) Business and Management (Top-up)
 • BA (Hons) International Business & Management

Computer Animation, Games & Visual Effects

 • BA (Hons) Computer Animation & Visual Effects
 • BSc (Hons) Games Design
 • BSc (Hons) Games Software Engineering

Computing & Informatics

 • BSc (Hons) Business Computing with Analytics
 • BSc (Hons) Computer Science
 • BSc (Hons) Computing
 • BSc (Hons) Cyber Security Management
 • BSc (Hons) Cyber Security with Digital Forensics
 • BSc (Hons) Data Science and Artificial Intelligence
 • BSc (Hons) Networks and Cyber Security
 • BSc (Hons) Software Engineering

Design & Engineering

 • BA (Hons) Product Design
 • BEng (Hons) Engineering
 • BEng (Hons) Mechanical Engineering
 • BSc (Hons) Design Engineering
 • BSc (Hons) Product Design

Health & Social Care

 • BA (Hons) Social Work
 • BSc (Hons) Adult Nursing
 • BSc (Hons) Children’s and Young People’s Nursing
 • BSc (Hons) Mental Health Nursing
 • BSc (Hons) Mental Health Nursing (Advanced Standing)
 • BSc (Hons) Midwifery
 • BSc (Hons) Nutrition
 • BSc (Hons) Occupational Therapy
 • BSc (Hons) Operating Department Practice
 • BSc (Hons) Paramedic Science
 • BSc (Hons) Physiotherapy
 • BSc (Hons) Sports Therapy

History, Politics, Criminology & Sociology

 • BA (Hons) Criminology
 • BA (Hons) Criminology with Law
 • BA (Hons) Criminology with Psychology
 • BA (Hons) History
 • BA (Hons) Politics
 • BA (Hons) Politics and Economics
 • BA (Hons) Sociology
 • BA (Hons) Sociology and Criminology
 • BA (Hons) Sociology and Social Anthropology
 • BSc (Hons) Anthropology

Journalism, English & Communication

 • BA (Hons) Communication and Media
 • BA (Hons) English
 • BA (Hons) Marketing Communications
 • BA (Hons) Marketing Communications with Advertising
 • BA (Hons) Marketing Communications with Digital Media
 • BA (Hons) Marketing Communications with Public Relations
 • BA (Hons) Multimedia Journalism
 • BA (Hons) Multimedia Sports Journalism

Law

 • LLB (Hons) Law
 • LLB (Hons) Law with Politics
 • LLB (Hons) Law, Media & Creative Industries

Life, Environmental & Forensic Sciences

 • BSc (Hons) Biological Sciences
 • BSc (Hons) Ecology & Wildlife Conservation
 • BSc (Hons) Environmental Science
 • BSc (Hons) Forensic Biology
 • BSc (Hons) Forensic Investigation
 • BSc (Hons) Forensic Science
 • BSc (Hons) Geography
 • BSc (Hons) Marine Ecology and Conservation (Top-up)

Marketing

 • BA (Hons) Marketing Communications
 • BA (Hons) Marketing Communications with Advertising
 • BA (Hons) Marketing Communications with Digital Media
 • BA (Hons) Marketing Communications with Public Relations
 • BSc (Hons) Marketing

Media, Film, TV & Music Production

 • BA (Hons) Film
 • BA (Hons) Film Production and Cinematography
 • BA (Hons) Media Production
 • BA (Hons) Music and Sound Production
 • BA (Hons) Photography
 • BA (Hons) Television Production

Medical Sciences

 • BSc (Hons) Biomedical Science
 • BSc (Hons) Medical Science

Psychology

 • BSc (Hons) Cyberpsychology
 • BSc (Hons) Educational Psychology
 • BSc (Hons) Psychology
 • BSc (Hons) Psychology with Counselling
 • BSc (Hons) Psychology with Forensic Investigation

Sport

 • BSc (Hons) Sport and Exercise Science
 • BSc (Hons) Sport Coaching
 • BSc (Hons) Sport Management
 • BSc (Hons) Sports Therapy

Tourism, Hospitality & Events

 • BA (Hons) Events Management
 • BA (Hons) International Hospitality & Tourism Management (Top-up)
 • BA (Hons) International Hospitality and Business Management
 • BA (Hons) International Tourism & Business Management
 • BA (Hons) International Tourism and Hospitality Management
 • BA (Hons) Tourism Management

Yüksek Lisans Programları

Accounting, Finance & Economics

 • MSc Corporate Governance
 • MSc Finance
 • MSc International Accounting and Finance
 • MSc International Finance and Economics
 • MSc Sustainable Economic Development and Emerging Markets

Archaeology & Anthropology

 • MSc Bioarchaeology

Business & Management

 • Master of Business Administration
 • MSc Innovation Management and Entrepreneurship
 • MSc International Management
 • MSc Management with Business Analytics
 • MSc Management with Human Resources
 • MSc Marketing Management
 • MSc Organisational Project Management
 • MSc Sport Management

Computer Animation, Games & Visual Effects

 • MA 3D Computer Animation
 • MA Digital Effects
 • MSc Artificial Intelligence for Media
 • MSc Computer Animation and Visual Effects
 • MSc Games Design and Development
 • MSc Human Centred Artificial Intelligence for Games Development

Computing & Informatics

 • MSc Artificial Intelligence for Media
 • MSc Cyber Security and Human Factors
 • MSc Data Science and Artificial Intelligence
 • MSc Digital Health
 • MSc Digital Health and Artificial Intelligence
 • MSc Human Centred Artificial Intelligence
 • MSc Human Centred Artificial Intelligence for Games Development
 • MSc Information Technology
 • MSc Internet of Things
 • MSc Internet of Things with Cyber Security
 • MSc Internet of Things with Data Analytics

Design & Engineering

 • MSc Engineering Project Management
 • MSc Mechanical Engineering Design
 • MSc Robotics

Disaster Management

 • MSc Disaster Management

Health

 • MA Advanced Practice
 • MA Leading & Developing Services
 • MA Social Work
 • MSc Adult Nursing
 • MSc Advanced Clinical Practice (advanced clinical practitioner integrated degree route)
 • MSc Medical Imaging with Management
 • MSc Mental Health Nursing
 • MSc Nutrition & Behaviour
 • MSc Public Health
 • MSc/PG Dip Physician Associate Studies
 • PG Cert Enhanced Clinical Practitioner Apprenticeship
 • PG Dip/MSc Advanced Clinical Practice

Journalism, English & Communication

 • MA Creative Writing and Publishing
 • MA English and Literary Media
 • MA Media and Communication
 • MA Multimedia Journalism

Law & Criminology

 • LLM Intellectual Property
 • LLM International Commercial Law
 • LLM International Tax Law
 • LLM Legal Practice
 • LLM Public International Law
 • MA Criminology and Criminal Justice
 • PG Cert Intellectual Property

Life & Environmental Sciences

 • MSc Biodiversity Conservation
 • MSc Green Economy

Marketing

 • MA Advertising
 • MA Marketing Communications
 • MSc Marketing and User Experience
 • MSc Marketing Management
 • MSc Marketing Management (Digital)
 • MSc Marketing Management (Retail)
 • MSc Tourism Marketing Management

Media Production

 • MA Cinematography for Film and Television
 • MA Directing Film and Television
 • MA Film & Television
 • MA Post Production Editing
 • MA Producing Film and Television
 • MA Production Management
 • MA Scriptwriting
 • MA Sound Design for Screen

Politics

 • MA International Political Communication
 • MA Political Psychology

Psychology

 • MA Political Psychology
 • MSc Clinical and Developmental Neuropsychology
 • MSc Cognitive Neuroscience
 • MSc Foundations of Clinical Psychology
 • MSc Health Psychology
 • MSc Investigative Forensic Psychology
 • MSc Psychology

Social Work

 • MA Social Work
 • PG Dip/MA Social Work (Children & Families)

Tourism, Hospitality, Events & Sport

 • MSc Events Management
 • MSc International Hospitality and Tourism Management
 • MSc Sport Management
 • MSc Tourism Management
 • MSc Tourism Marketing Management

Doktora Programları

 • Master of Philosophy – Bournemouth University Business School
 • PhD – Bournemouth University Business School
 • PhD – Faculty of Science & Technology
 • PhD – Faculty of Media & Communication
 • Master of Philosophy – Faculty of Media & Communication
 • Master of Philosophy – Faculty of Science & Technology
 • PhD – Faculty of Health & Social Sciences
 • Doctor of Education Creative & Media

 

BU’ya başladığınızda, otomatik olarak Bournemouth Üniversitesi Öğrenci Birliği’nin bir üyesi olursunuz.

Bundan sonra ilişkinizi nereye götüreceğiniz size kalmış – ancak istediğiniz kadar çok veya az dahil olabilirsiniz. Öğrenci Birliği, BU’da geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmeniz için tasarlanmış yüzlerce heyecan verici fırsat, etkinlik, kampanya ve hizmet sunmaktadır.

Özellikle 100’den fazla kulüp ve topluluk arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer ilgi alanlarınızı temsil eden bir kulüp yoksa, Öğrenci Birliği kendi kulübünüzü kurmanıza yardımcı olabilir.

Birliğin ayrıca kulüp ve topluluk etkinlikleri için kiralanabilen odalar da dahil olmak üzere kendi gece kulübü Old Fire Station vardır veya daha rahat bir ortam tercih ediyorsanız, Talbot Kampüsünde Dylan’s Bar & Kitchen bulunmaktadır. Yine Talbot’ta bulunan Öğrenci Dükkanı, kampüste atıştırmalıklar, ticari ürünler ve ders çalışmak için gerekli malzemeleri alabileceğiniz bir yer olup, tüm geliri Öğrenci Birliği’ne geri dönmektedir.

Akademik yılı kapatmak için Öğrenci Birliği, 5.000 süslü elbiseli öğrenci için ülkenin en büyük Yaz Balosunu düzenlemektedir.

Bournemouth Üniversitesi’nde eğitim görürken, bir dizi işe yerleştirme ve kariyer tavsiyesi ve kaynağına erişebileceksiniz. Ekip ile bire bir kariyer randevularından çevrimiçi kariyer portalımız MyCareerHub’a ve çok daha fazlasına kadar, ideal işe yerleştirme ve kariyerinize mümkün olan en iyi başlangıcı sağlamak için beceri ve deneyimle donanma konusunda yardım alacaksınız.

Konaklama

westby-bedroom

Westby Rd.

Burası 10 çift yatak odalı büyük bir evdir. Yatak odalarından...

st-michaels-road-house

St. Michael's Rd

Şehir merkezinde yer alan dört çift kişilik yatak odalı bu...

Gordon-Rd-Unilet-1

Gordon Road

Bu sekiz çift yatak odalı yarı müstakil ev, çok çeşitli...

purbeck-house-ensuite

Purbeck House

Tüm en-suite odalar tek kişiliktir ve tek kişilik yatak, çalışma...

okeford-house-bedroom_0

Okeford House

Tüm ebeveyn odaları tek kişiliktir ve tek kişilik yatak, çalışma...

lyme-regis-house-ensuite

Lyme Regis House

Tüm standart en-suite odalar tek kişiliktir ve 3/4 çift kişilik...

dorchester-house-bedroom

Dorchester House

Lisans öğrencilerine yönelik süit odalar tek kişiliktir ve 3/4 ebadında...

cranborne-bedroom2019-2

Cranborne House

Tüm en-suite odalar tek kişiliktir ve tek kişilik yatak, çalışma...

poole-standard-room

Corfe House

Tüm en-suite odalar tek kişiliktir ve 3/4 boy çift kişilik...

chesil-bedroom-2019

Chesil House

Chesil House'daki tüm standart odalar tek kişiliktir ve bir yatak,...

bailey-point-en-suite-2

Bailey Point

Tüm en-suite odalar tek kişiliktir ve 3/4 boy çift kişilik...

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!