IELS Malta Dil Okulu

ıels kapak

Konum

1985 yılında kurulan IELS ( Institute of English Language Studies) okulumuz hem geçlere hem de yetişkinlere yönelik programlar düzenlemektedir. 25 yıllık eğitim deneyimine sahip olan IELS , Malta eğitim Bakanlığı akreditasyonuna sahip olup, FELTOM( Malta İngilizce Dil Eğitim Organizasyonu Federasyonu9 üyesidir.

 

Kampüs

IELS Sliema’da iki, Gozo’da bir olmak üzere Malta’da üç eğitim binasında dil eğitimi hizmeti vermektedir. Yetişkin merkezi olan ana binası Sliema merkezinde, denize yürüme mesafesinde çevresinde kafe ve restoranların bulunduğu bir alanda konumlanmıştır. Okulda 100 modern, klimalı aydınlık sınıf, kafeterya, kitap dükkanı, kütüphane ve kablosuz internet erişim imkanları mevcuttur.Bu merkez yıl boyu açıktır ve 18 yaş üstü yetişkinler için burada eğitim verilmektedir. 13-18 yaş yaz okulu merkezi ile ana merkeze 10 dk yürüme mesafesindedir.Bu merkezde 60 aydınlık ve havadar sınıf, ders aralarında öğrencilerin hoş vakit geçirecekleri geniş bir bahçe vardır.

Konaklama

homestay iels

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklamayı seçerek İngilizcenizi aktif olarak kullanabilir ve yerel...

day's inn - hotel room

Day's Inn Öğrenci Yurdu

Day's Inn Öğrenci Yurdu, Sliema'da yer alır ve okula 5...

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!