İrlanda

İrland-Dingle

Doğal güzelliklerin ve kültürün biraraya geldiği ülkenin başkenti Dublin’de İngilizce öğrenin. İrlanda’nın yeşil tabiatını, inişli çıkışlı sahil şeridini, dünyaca ünlü edebiyatını ve canlı müziklerini keşfedin.

Dost canlısı yerel halkı ve misafirperver ortamı ile İrlanda, İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. Bu şaşırtıcı ülkeyi tarihi Trinity College, nefes kesici Moher kayalıkları, Temple Bar’ın enerjik ortamı ile yakından tanıyın.

İrlanda okumak nasıl ?

Yerel ve eğitim dili İngilizce olan İrlanda birçok şirkete araştırma geliştirme olanakları sunuyor. Apple, Google, Microsoft, Facebook gibi dünyanın teknoloji devlerine ev sahipliği yapması da bu başarının bir işaretidir. Özellikleri, sunduğu yarı zamanlı çalışma imkanları öğrenciler için çok cazip geliyor. Bunun yanı sıra sunduğu eğitim ve okullarına yaptığı yatırım ile ön plana çıkmaktadır. Dolayısı ile öğrenci memnuniyetinde de dünyada en ön sıralarda yer almaktadır.

İrlanda nereleri görmek gerekir ?

En çok tercih edilen şehirlerin arasında Dublin, Cork, Limerick ve Galway var. Üstelik buralarda tüm zincir dil okullarını ve birçok önde gelen üniversiteyi bulmak da mümkündür. Trinity College, University College, National University of Ireland bunlardan birkaç tansei. Ayrıca University College Cork gibi önde gelen üniversitelerde de tüm ana bilim dallarında eğitim olanağı sunulmaktadır.

İrlanda da hayat nasıl?

Müzik ve dans kültürü ile tüm dünyaya damgasını basmıştır. Sanat festivalleri, ilginç gelenekleri, Moher Falezleri, Grafton Street, Ulusal Parkları, Şatoları görülmeye değer. Ayrıca doğal güzellikleri ile görülecek birçok benzersiz yerler sunar.
Böylece burası son yılların en cazip ve popüler eğitim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Kendine has kültürü, samimi insanları, doğal güzellikleri ve kaliteli eğitim kurumları ile keşfedilmeyi hak ediyor. İrlanda hakkında detaylı bilgiler için Foxstudy size çok çeşitli destinasyonlar ve eğitim seçenekleri sunacaktır.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!