LAL Torbay Dil Okulu

240_F_71009836_0ZNaZWBT3JPBLdQUC5kAhQSDuZL6OS9F

Konum

Kampüs

Torbay, geleneksel bir İngiliz sahil belgesidir, ancak mükemmel iklimi, tropik bahçeleri, lüks yatlarla dolu limanları ve denize bakan zarif evleri sebebiyle bölgeye İngiliz Rivierası da denilir. Torquay, Paington ve Brixham’daki  üç Riviera kenti, kumlu plajlarla kaplı güneşli bir koyu çevrelemektedir.Her kasabanın kendine has karakteri vardır ve birlikte her yıl dünyanın dört bir yanından gelen 1,5 milyon ziyaretçiyi ağırlamaktadırlar. Koy, muhteşem güzellikteki kırsal alanlarla çevrilidir ve Stonehenge ve Cornish kıyıları gibi dünyaca ünlü yerlere kolayca ulaşılabilir.

Güneybatı İngiltere’deki en deneyimli dil merkezlerinden birinde İngilizce öğrenin. Torbay’daki yakın zamanda yenilenen İngilizce okulumuz 1984 yılında kurulmuştur ve tüm yıl boyunca açık olan köklü dil okulu ve öğretmen eğitim merkezidir.LAL Torbay, English UK üyesi ve İngilizce öğrenimi için British Council tarafından yetkilendirilmiş olmaktan gurur duymaktadır.

Konaklama

TOR-accommodation-gallery-image-1

Aile Yanında Konaklama

Yurtdışında İngilizce eğitimi alan birçok öğrenci için yerel kültürle temas...

lal residence

Öğrenci Rezidansları

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle arkadaşlık kurmak, sosyalleşmek eğitime...

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!