Bayswater Eurocentres Brighton Dil Okulu

EurocentersBayswater Dil okulu - Brighton5

Konum

Bayswater Eurocentres Brighton’da şehrin birçok noktasına bisikletle ulaşım sağlanabilmektedir. Keyifli vakit geçirebileceğiniz çok sayıda bahçe ve festival bulunmaktadır.

Ana cazibe merkezlerinden biri olan Brighton Palace İskelesi, düzenli olarak partilere, müzik etkinliklerine ve geleneksel lunapark gezintilerini modern hız trenleri ile birleştiren bir tema parkına ev sahipliği yapmaktadır.

Kampüs

Bayswater Eurocentres Brighton Dil Okulu, şehrin kalbinde yer alan konumu ile dil eğitimi alan öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.

Güneşli iklimi ile İngiltere’nin diğer şehirlerinden kendini ayıran Brighton, klasik Victoria Dönemi mimarisi ve eşsiz okyanus manzaraları ile bilinmektedir. Yerli İngiliz halkının yanı sıra yabancı turistler tarafından da sıkça ziyaret edilmektedir.

Dil öğreniminde 70 yıllı aşkın deneyime sahip olan Bayswater Eurocentres Brighton Dil Okulu, öğrencilerine sunduğu kaliteli dil eğitimini ile önde gelen dil okullarından biridir. Brighton’un merkezindeki Eurocentres dil okulu binası, Victoria dönemi mimarisinin güzel bir örneği olarak hizmet vermektedir. Bunun yanında, aydınlık ve iyi donanımlı sınıflar öğrenciler tarafından ilgi görmekte ve sosyal aktiviteler ile çağdaş öğrenme için gerekli tüm olanaklar sağlanmaktadır.

Konaklama

Eurocenters Aile Yanı Konaklama

Aile Yanı Konaklama

Yurtdışında dil eğitimi alan birçok öğrencinin tercihi olan aile yanı...

Bayswater Eurocenters BRIGHTON Yurt konaklama

Yurt Konaklama

Yurtdışında eğitim için en çok tercih edilen konaklama yöntemlerinden biri...

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!