LAL Cape Town Dil Okulu

ct5

Konum

Kampüs

Cape Town, doğal güzelliği, enerjik, çok kültürlü topluluğu, birinci sınıf yemekleri, uzun yazları ve canlı gece hayatıyla dünyanın en iyi sahil şehirlerinden biridir. Burası, İngilizce öğrenimi ve benzersiz seyahat fırsatları için ideal olan eski bir İngiliz kolonisinin başkentidir.

Cape Town’daki İngilizce okulumuz, popüler ve hareketli Sea Point banliyösünde, yürüyebileceğiniz, koşabileceğiniz, bisiklete binebileceğiniz veya sadece oturup okyanus boyunca parlayan muhteşem günbatımının keyfini çıkarabileceğiniz gezinti yoluna sadece birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Aynı derecede önemli olan ünlü Victoria ve Albert Waterfront, Şehrin denizle buluştuğu klasik bir alandır.Kozmopolit kültürel ve tarihi merkez yelpazesiyle, aynı zamanda çok sayıda eğlence fırsatı sunar.Cape Town’da İngilizce öğrenin.

Cape Town’daki İngilizce okulumuz daha iyi bir konumda olamazdı.İhtiyacınız olan her şey kapınızın önünde!Bir dağın tepesinde, kumsalda uzanmış veya dakikalar içinde bir barda dinlenebilirsiniz. Kültürlerin bir araya geldiği ve bunun bir parçası olabileceğiniz bir yer.

Ek olarak, LAL Cape Town, hepsi bir arada gerçek bir kampüs ortamı sunan güzel bir miras binasında yer almaktadır. Cape Town’da yemek yemek, uyumak, sosyalleşmek ve İngilizce öğrenmek tek bir çatı altında.İhtiyacınız olan tüm olanaklarla Cape Town’da bizimki gibi bir okul yok. Ayrıca Cape Town’da genç öğrenciler için İngilizce kursları da sunuyoruz. Bize katılın ve rüyayı yaşayın!

Konaklama

lal capetown

Okul Yurdu

LAL Cape Town'da aynı sitede, plajlara, başlıca turistik mekanlara ve...

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!