Güney Afrika

SouthAfrica-CapeTown

Güney Afrika nasıl bir yer?

Dünyada bir yer varsa Safari’ye çıkıp vahşi hayatı keşfettikten sonra şehre döndüğünüzde modern bir ortamda eğitiminizi sürdüreceğiniz, işte o ülke Guney Afrika. Bu ülkede hem Hollanda ve İngiltere kültürlerinin bir arada yaşadığı bir atmosferi deneyimle bileceksiniz.

Güney Afrika yaşamak nasıl?

Afrika kıtasının güneyinde bulunan bu ülkenin en bilinen şehirleri Cape Town ve Johannesburg tur. Bu şehirler eşi olmayan bileşik eğitim ve aktivite programlarının sunuluyor. Dünyanın dört köşesinden gelen diğer öğrencilerle yepyeni bir ortamı keşfetmenin tadını çıkaracaksınız. Benzersiz etkinliklerde birbirinden farklı yerel insanlarıyla bir arada olma imkanına sahip olacaksınız.

Güney Afrika İngilizce okuma nasıl?

Güney Afrika İngilizce dilinin kullanıldığı bir ortam. Eğitim almanın avantajlarını sunan Güney Afrika öğrencilere uygun eğitim ve konaklama imkanları sunar. Bir dil ve eğitim destinasyonu olan Güney Afrika benzersiz bir kültür etkileşimini deneyimlemek isteyenler için ideal bir ülkedir.
Ümit Burnu, vahşi yaşamı en yakından deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Ulusal Parkları, kozmopolit Atlantik kıyısı şehri Cape Town ve modern eğitim kurumları ile Güney Afrika’yı keşfetmek benzersiz bir deneyim olacaktır. Güney Afrika’da eğitim hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen Foxstudy ile iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!