English Path Dubai Dil Okulu

EP_Dubai-bilimevi

Konum

Kampüs

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük şehridir.Basra Körfezinin güneydoğu kıyısında , Arap Çölü’nde bulunur ve ülkeyi oluşturan yedi emirlikten biri olan Dubai Emirliği’nin başkentidir. Dubai, lüks alışveriş, modern mimari ve canlı bir gece hayatı ortamıyla tanınır. Dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa, gökdelenlerle dolu ufuk çizgisine hakimdir.Emlak ve turizm ekonomiyi yönlendiriyor ve yenilikçi ve abartılı projelerin hiç bitmeyen bir gelişimi var gibi görünüyor.Dubai’de muhteşem plajlardan süper çatı barlarına kadar yapılacak çok sayıda harika şey ve yer var.Dünya standartlarında devasa gece klüplerinden çöl kaçışlarına.

English Path ve GBS yüksek öğrenim koleji, Global Education Group’un bir parçasıdır. Öğrencilerimiz birlikte fantastik, modern üniversite tarzı tesisleri paylaşırlar.

Dünyanın en hızlı büyüyen ve modern uluslararası şehirlerinde İngilizce bilginizi geliştirmek istiyorsanız, Dubai’deki dil okulumuzu seçin!

Konaklama

English-path-Student-Residence.jpg

Öğrenci Yurdu

Öğrencilerin ortak yemek pişirme ve sosyalleşme olanaklarına sahip geniş apartman...

Fotoğraflar

Videolar

Foxstudy Kalite Garantisi

Modern dünyanın akışına uyabilmek için eğitimin ve yabancı dil bilmenin önemi tartışılmazdır.

Fox Study ailesi olarak öğrencilerimize firma garantisi ile yurtdışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Firmamızın felsefesi öğrencilere bu yolculukları sırasında gereken her türlü desteği vermek üzerine kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!