Ulkeler - Foxstudy
18 Ocak 2020

İngiltere

İngilizce dilinin doğduğu İngiltere, dünyaca ünlü Londra, Cambridge, Oxford gibi sembol şehirlerindeki okullarda kaliteli Dil ve Üniversite Eğitimi sunuyor.
18 Ocak 2020

Amerika

Teknoloji, İnovasyon, Markalaşmanın merkezi Amerika, heyecan verici şehirlerinde bulunan Dil Okulları ve Üniversiteleri ile keşfedilmeyi bekliyor.
18 Ocak 2020

İrlanda

Sıcak, samimi bir ortamda yarı zamanlı çalışma imkanı sağlayan İrlanda, önde gelen Dil Okulları ve Üniversiteleri ile eşsiz bir yurtdışı deneyimi sunuyor.
18 Ocak 2020

Kanada

Samimi, modern, aktif bir ortamda en önde gelen Dil Okulları ve Üniversitelere sahip Kanada, Toronto, Montreal, Calgary gibi seçkin şehirler sunuyor.
18 Ocak 2020

Malta

Akdeniz’de bir tatil ortamında modern ve kaliteli okullarda Avrupa’dan gelen diğer öğrencilerle kaynaşarak aktif bir dil eğitimi fırsatı Malta’da.
18 Ocak 2020

Avustralya

Uzun dönem İngilizce dil programları sunan kaliteli okulları, yarı zamanlı çalışma imkanları ile güvenli bir ortamda İngilizce eğitimi fırsatı Avustralya’da.
18 Ocak 2020

Güney Afrika

Afrika, Hollanda ve İngiltere kültürlerinin harmanlandığı, Safari’den dönüp Cape Town gibi modern bir şehirde Dil Eğitimi alma imkanı Güney Afrika’da.
18 Ocak 2020

Diğer Ülkeler

Fransa, Almanya, İspanya, İtalya ve Portekiz gibi diğer tüm Avrupa destinasyonlarımız ile ilgili detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçin ve tüm eğitim süreciniz boyunca en sağlam adımlarla ilerlemeyi garanti altına alın.
Daha Fazla Bilgi