Malta Dil Okulları 2021 En Uygun Fiyat Garantisi - ÜCRETSİZ Danışmanlık Alın! - Foxstudy
Foxstudy
parallax background

Neden Malta’da İngilizce dil eğitimi almalısın?

Malta resmi dili İngilizce olan Avrupa birliği ülkesidir.50 den fazla dil okuluna sahip olan Malta, yıllık 90 bin kadar dil eğitimi öğrencisini ağırlamaktadır. Dil eğitimi ve konaklama maliyetleri, İngilizce dil eğitimi alabilecek olduğunuz ülkelere göre çok daha uygundur. Günlük yaşam maliyetleriniz yarı yarıya daha uygun olacaktır. Dil eğitimi alırken yerel halkla İngilizce konuşarak pratik etme imkânına sahip olacaksınız. Birçok farklı milletten öğrencilerin eğitim aldığı Malta kültürel çeşitlilik açısından zengin bir ülkedir. Dil eğitimi alırken bir yandan Malta’nın güzel sahillerinin ve eğlencesinin tadını çıkarabilirsiniz. Türkiye’den 2.5 saat uçuş ile varabilecek olduğunuz Malta, vize almanın çok kolay olduğu bir ülkedir. Bu yüzden Malta dil eğitimi için çok cazip bir ülkedir.

ÜCRETSİZ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı


Malta’da hangi İngilizce kursunu seçmelisin?


Malta’da bulunan dil okullarında ihtiyacınız olan bütün kurs çeşitlerini bulabilirsiniz. Dil eğitimleri süresi 2-48 hafta arasında gerçekleşmektedir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sosyal Aktivite ile İngilizce, Sınava Hazırlık İngilizcesi, TOEFL ve IELTS Hazırlık gibi programlar sunmaktadır. Malta dil okulları, 7 yaştan itibaren başlayan İngilizce dil eğitimleri, bütün yaş gruplarına özel sınıflarda eğitim seçeneği sunmaktadır. Yetişkin sınıflarımızın haricinde öğrencilerimiz için 30+ sınıfları bulunmaktadır.

Malta’da dil okullarında hangi konaklamada kalabilirsin?


Malta’da konaklama açısından zengin seçeneklere sahiptir. Aile yanında konaklama, öğrenci yurdu konaklama ve otel seçeneklerinde bulunabilirsiniz. Yurtlar ve oteller yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Malta’da Dil kursu ve konaklama fiyatları ne kadar?


Malta İngilizce kursu maceranızı başlatmaya hazırsanız ya da Malta dil okulu paket fiyatları hakkında bilgi istiyorsanız, hemen ücretsiz danışmanlık ile fiyat isteyebilirsiniz. Şimdi uygun Malta dil okulu fiyatları 2021 ile kaydınızı yaptırın, 2021 yılında İngilizceyi öğrenmiş olun. Malta dil okulu fiyatları 2021 yılında her bütçeye uygun okulları barındırmaktadır.

Malta Dil Okulu Öğrencilerine 1.000.00 Euro Dağıtıyor!


1 Haziran 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencileri teşvik etmek amacıyla 1.000.00 Euro dağıtılacak. Bu ödemeler 1 Haziran itibariyle Malta’da dil eğitimi alacak öğrenciler için kupon şeklinde verilecek. 30 gün ve üzeri eğitim alan öğrenciler 300 Euro’ya kadar kupon alabilecekler. Dünya üzerinden birçok öğrenci Malta’da dil eğitimi almak için başvurularını yapmaya başladı. Kupon dağıtımında seyahat tarihi değil, kayıt tarihi dikkate alınacağı için kupon fırsatını kaçırmamak için kayıt işlemlerinizi hemen yapın!
 

Konaklama

Aile Yanı


Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.
 

Yurt Konaklama


Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Neden FoxStudy?

Resmi Temsilcilik

Yetki kurumlar tarafından onaylı okulların resmî temsilcisiyiz.

Vize Başvuru Garantisi

%90 kabul oranı ile öğrencilerimize Visa başvuru garantisi veriyoruz.

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrenci memnuniyeti konusunda hassasiyet, en önemli prensibimizdir.

7/24 Destek

Bize her an ulaşabileceğiniz 7/24 Acil Durum Hattımız var.

Giden Öğrencilerimiz Ne Diyor?

 
 

Malta’da dil eğitimi almak istiyorsan, ne yapmalısın?


Tamamen ücretsiz eğitim ve vize danışmanlığı vermekteyiz. Hemen form doldur ya da bizi ara!
FoxStudy.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.