Kaplan International - ÜCRETSİZ Danışmanlık Alın! - Foxstudy
Foxstudy
parallax background

Kaplan International

Başlangıçtan ileriye kadar tüm seviyeden öğrencilere, bir haftalık yoğun kurslardan bir yıllık akademik kurslara kadar İngilizce kursları sunuyoruz. Dünyanın en önde gelen Kaplan International İngilizce okullarımız 80 yıllık tecrübesiyle dünya genelinde İngilizce dil okullarına sahiptir. İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda. 150 farklı milletten öğrenci Kaplan International ‘dan eğitim aldı.

Karantina uygulanan Kanada ve İngiltere’de 2 hafta ücretsiz yurt konaklama imkânı sağlanmaktadır. Dünyanın önde gelen dil okullarından Kaplan International İngiltere merkezlerinde 2 hafta ve üzeri kurslarda %30 indirim ve ek yaz sezonu ücretinden muafiyet imkânı ve sunmaktadır.

ÜCRETSİZ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı


Genel İngilizce Kursları


Genel İngilizce kurslarımız İngilizce dil bilginizi geliştirmek ve size profesyonel ve akademik hayatınızda seçenekler sunmak ve fırsatlar yaratmak için tasarlanmıştır. İngilizce derslerinizin yanı sıra, gittiğiniz şehri ve civar şehirleri gezmek ve keşfetmek için de yeterli vaktiniz olacaktır.

Yoğun İngilizce Kursları


Yoğun İngilizce programımız, mevcut dil bilginiz ne olursa olsun İngilizce becerilerinizi geliştirmek için hızlı, eğlenceli ve etkili bir çözüm sunmaktadır. Kursunuzu iş İngilizcesi ve sınav hazırlığı dâhil özel beceri dersleri ile birleştirebilme ve hızlı İngilizce öğrenme fırsatından faydalanabilirsiniz.

İngilizce Sınav Hazırlık Kursları


Akademik İngilizce Sınav Hazırlık kursumuz, size sınav tekniklerini öğretecek ve sınavda iyi puan alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri kazanmanızı sağlayacaktır. Bu kurslarda, sınav çözme stratejileri üzerine ve sınavda başarı için gerekli akademik İngilizce becerilerine yoğunlaşıyoruz. Kurslar, sınav odaklı okuma, dinleme ve konuşmanın yanı sıra örnek sınav soruları ve online simülasyon testini de içeriyor.

İş İngilizcesi Kursları


İki dil konuşan profesyoneller oldukça revaçta. İster bir ürünü pazarlıyor olun, ister uluslararası pazar araştırması yapıyor ya da yurt dışından ortaklarla iletişim halinde olun, dil yetenekleriniz işverenler için oldukça kıymetlidir. İş İngilizcesi kurslarına katılarak kendinize yeni fırsatlar yaratın.
 

Konaklama

Aile Yanı


Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.
 

Yurt Konaklama


Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Neden FoxStudy?

Resmi Temsilcilik

Yetki kurumlar tarafından onaylı okulların resmî temsilcisiyiz.

Vize Başvuru Garantisi

%90 kabul oranı ile öğrencilerimize Visa başvuru garantisi veriyoruz.

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrenci memnuniyeti konusunda hassasiyet, en önemli prensibimizdir.

7/24 Destek

Bize her an ulaşabileceğiniz 7/24 Acil Durum Hattımız var.

Giden Öğrencilerimiz Ne Diyor?

 
 
Tecrübeli ve güler yüzlü danışmanlarımız, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmeti vermek için iletişime geçmenizi bekliyor.
FoxStudy.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.