İngiltere Dil Okulu Fiyatları - ÜCRETSİZ Danışmanlık Alın! - Foxstudy
Foxstudy
parallax background

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere’de %40 varan indirimler ile İngilizce dil eğitimi almanız mümkün! İngiltere’de dil eğitimi için sunulan kurslarımızdan birini seçebilirsiniz.

Bir haftadan 52 haftaya kadar İngilizce eğitimi alın ve kendi ihtiyaçlarınıza göre sınıfta geçireceğiniz süre ile programınızın akademik yoğunluğunu seçebilirsiniz. Okullarımızdan birinde İngilizce öğrenin. Tüm kurslar çeşitli başlangıç tarihleri ve değişik yoğunluk seviyeleri sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve dil hedeflerinize göre kısa ya da daha uzun bir kurs programı seçebilirsiniz. Dilde akıcılık kazanmanız için özel olarak tasarlamış olan ve teknoloji ile gelişmiş okullarımızın sınıflarında eğitim alma fırsatını kaçırma!

ÜCRETSİZ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı


Genel İngilizce


Genel İngilizce kursunda, haftada 20 derslik bir temel derse katılıyorsunuz, bu size İngilizce dilini pratik bir şekilde anlamanızı sağlayacak ve sizi akıcılığa kadar götürür. Sizi dört iletişim becerisinin hepsinde eğittikçe özgüveniniz artacaktır: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

Yoğun İngilizce Kursları


Kurs, hızlı biçimde İngilizce ‘de akıcılık kazanmanız ve günlük İngilizce ‘de sizlere faydalı olacak gramer ve kelimeleri öğrenmenize imkân sağlar. İstediğiniz sürede eğitim alabilir ve bu şekilde gelecekteki akademik ve profesyonel hayatınızda fırsatlarınızı artırabilirsiniz.

Sınavlara Hazırlık Kursları


Hayallerinizin eğitimine erişmek ister misiniz? Akademik İngilizce kursumuz sizi İngilizce konuşulan bir üniversite ortamında başarıya hazırlayacaktır. Resmi bir sınava girmeniz mi gerekiyor? Sınava Hazırlık kurslarımızla size üstünlük sağlamanız için gereken becerileri ve güveni verebiliriz.

İş İngilizcesi


İki dil konuşan profesyoneller oldukça revaçta. İster bir ürünü pazarlıyor olun, ister uluslararası pazar araştırması yapıyor ya da yurt dışından ortaklarla iletişim halinde olun, dil yetenekleriniz işverenler için oldukça kıymetlidir. İş İngilizcesi kurslarına katılarak kendinize yeni fırsatlar yaratın.
 

Konaklama

Aile Yanı


Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.
 

Yurt Konaklama


Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Neden FoxStudy?

Resmi Temsilcilik

Yetki kurumlar tarafından onaylı okulların resmî temsilcisiyiz.

Vize Başvuru Garantisi

%90 kabul oranı ile öğrencilerimize Visa başvuru garantisi veriyoruz.

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrenci memnuniyeti konusunda hassasiyet, en önemli prensibimizdir.

7/24 Destek

Bize her an ulaşabileceğiniz 7/24 Acil Durum Hattımız var.

Giden Öğrencilerimiz Ne Diyor?

 
 
Tecrübeli ve güler yüzlü danışmanlarımız, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmeti vermek için iletişime geçmenizi bekliyor.
FoxStudy.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.