EC English - ÜCRETSİZ Danışmanlık Alın! - Foxstudy
Foxstudy
parallax background

EC English

EC English'in sizin için bir kursu ve okulu vardır. Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek ve genişletmek ve eğitim dünyasını açmak için İngilizce öğrenin. EC tarafından sunulan kurslar tüm anlayış düzeylerine uygundur ve seçtiğiniz alana odaklanmak için tasarlanmıştır. Bir Akademik, Ticari veya Genel İngilizce Kursu seçin ve New York, Londra veya Toronto gibi heyecan verici şehirlerde dünyanın her yerinden benzer fikirlere sahip kişilerle birlikte eğitim alın. Destekleyici, deneyimli öğretmenlerin, son teknoloji tesislerin ve en iyi öğretim materyallerinin yardımıyla, hayatınızı değiştirecek bir deneyimin tadını çıkaracak ve hayallerinizin peşinden gitmek için gereken becerilerle ayrılacaksınız. EC English İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta ve Cape Town’da İngilizce eğitim imkânı sağlamaktadır.

İngiltere (Londra, Brighton, Bristol, Cambridge, Manchester – bütün okullarımız yüz yüze eğitim vermektedir) Eğitimde %30 indirim ve minimum 8 haftalık kayıtlar için 2 hafta karantina konaklaması ve EC Virtual ücretsiz olmasının dışında kayıt ücreti ve konaklama yerleştirme ücreti hediyedir.

ÜCRETSİZ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı


Genel İngilizce Kursları


Genel İngilizce kursunda, haftada 20 derslik bir temel derse katılıyorsunuz, bu size İngilizce dilini pratik bir şekilde anlamanızı sağlayacak ve sizi akıcılığa kadar götürür. Sizi dört iletişim becerisinin hepsinde eğittikçe özgüveniniz artacaktır: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursları


Hayallerinizin eğitimine erişmek ister misiniz? Akademik İngilizce kursumuz sizi İngilizce konuşulan bir üniversite ortamında başarıya hazırlayacaktır. Resmi bir sınava girmeniz mi gerekiyor? Sınava Hazırlık kurslarımızla size üstünlük sağlamanız için gereken becerileri ve güveni verebiliriz.

İş İngilizcesi


Seçtiğiniz kariyeri dünyanın herhangi bir yerinde sürdürme özgürlüğünü ve esnekliğini istiyorsanız, English for Business sizin için mükemmel bir kurs olabilir. İngilizce, finans, bilim ve diğer pek çok sektörün uluslararası dilidir ve bu kurs sizi kendinden emin, tam donanımlı ve seçtiğiniz yolu takip edebilmenizi sağlayacaktır.
 

Konaklama

Aile Yanı


Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın
 

Yurt Konaklama


Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

Neden FoxStudy?

Resmi Temsilcilik

Yetki kurumlar tarafından onaylı okulların resmî temsilcisiyiz.

Vize Başvuru Garantisi

%90 kabul oranı ile öğrencilerimize Visa başvuru garantisi veriyoruz.

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrenci memnuniyeti konusunda hassasiyet, en önemli prensibimizdir.

7/24 Destek

Bize her an ulaşabileceğiniz 7/24 Acil Durum Hattımız var.

Giden Öğrencilerimiz Ne Diyor?

 
 
Tecrübeli ve güler yüzlü danışmanlarımız, ÜCRETSİZ danışmanlık hizmeti vermek için iletişime geçmenizi bekliyor.
FoxStudy.com © 2021. Tüm hakları saklıdır.